حجت‌الاسلام حسینی‌کیا مطرح کرد؛ ادعای مهندسی انتخابات توسط استانداری کرمانشاه!!

IMG20445532

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: استانداری کرمانشاه به دنبال مهندسی انتخابات است و مستندات این موضوع هم موجود است.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی کیا اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی به وزیر کشور تذکر داده شد که استانداری کرمانشاه با تغییر مدیران و فرمانداری ها دنبال مهندسی انتخابات است.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: این موضوع در حالی که این افراد به عنوان نمایندگان دولت باید امین هستند و بی طرفانه امانتداری کنند.
وی تصریح کرد: مستنداتی وجود دارد که حاکی از مهندسی انتخابات توسط استانداری کرمانشاه است.
حجت‌الاسلام حسینی‌کیا بیان داشت: در این راستا از وزیر کشور سوال شده و قرار است یکی دیگر از نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس در این باره از وزیر کشور سوال بپرسد.
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان به درستی امانتداری را رعایت کنند.
وی بیان کرد: مسئولان هنگامی که در مسئولیتی قرار می گیرند نباید خیانت کنند با این حال می‌بینیم برخی مدیران در استانداری کرمانشاه به عنوان مهندسی انتخابات و با این نگاه که در آینده پست هایی داشته باشند وارد عمل شده اند.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این افراد درصدد رای آوردن کاندیداهای مدنظر خود هستند.
گفتنی است این سخنان نماینده مجلس نوعی اتهام زنی به مسوولین استانداری کرمانشاه است که مجموعه روزنامه باختر این فرصت را در اختیار استانداری کرمانشاه قرار می دهد که پاسخ این مطالب مطرح شده را بدهند.