پنجشنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
آخرین خبرها

دوئل رییس هیأت با پیشکسوت فوتبال کرمانشاه

image_print

Untitled-1 copy

دوئل سوم رئیس هیأت فوتبال با پیشکسوت استان در برنامه زنده ورزش زاگرس روز پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود.
دراین برنامه رئیس هیأت فوتبال استان مقابل کیومرث سفیدی پیشکسوت فوتبال قرار می گیرد و به انتقادات وی گوش می دهد، البته این درشرایطی است که تهیه کننده برنامه بازهم کیومرث سفیدی را به استودیو دعوت کند.
در روزهای اخیر، اخباری به گوش می رسد مبنی براینکه فرهاد شیری تهیه کننده برنامه، قصد دارد به جای کیومرث سفیدی یک پیشکسوت دیگر را دعوت کند و مقابل رییس هیأت فوتبال استان قراردهد.
در برنامه های اول و دوم که طی روزهای پنجشنبه ۱۸مهر و دوم آبان ماه پخش گردید، به مشکلات فوتبال استان پرداخته شد، امابه نظرمی رسد پاسخ های مهمانان همدیگر را قانع نکرده و کار به برنامه سوم که پنجشنبه شب همین هفته پخش می شود کشیده است.
محبی رییس هیأت فوتبال استان دربرنامه قبل صراحتاً گفت : کیومرث سفیدی را نه به عنوان یک کارشناس، بلکه به عنوان یک فوتبالیست قبول دارد.
سفیدی نیز با انتقاد از عملکرد ۲۴ ساله محبی گفت : دراین ۲۴ سال هیچ قدمی برای فوتبال استان برداشته نشده و محبی چه در دوران بازیکنی و چه در دوران ریاست هیأت فوتبال هیچ عملکرد مثبتی نداشته است.
احتمالاً برنامه سوم یا به عبارتی دوئل سوم می تواند برای بینندگان جذاب تر باشد، اما ا میدواریم از این برنامه ها خروجی خوبی برای فوتبال استان به دست آید و شاهد ترقی و پیشرفت این رشته پرطرفدار باشیم و به این دو بزرگوار توصیه کنیم واقعیت های فوتبال را بپذیرند و البته رئیس هیأت فوتبال به عنوان پدر این ورزش قدری انتقادپذیر تر باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>