پنجشنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
آخرین خبرها

به بهانه انتشار سه هزارمین شماره باختر/برای اعتلای ورزش استان با شما همراهیم

image_print

13980609000789_Test_PhotoN

روزنامه امروز باختر  متفاوت تر ازشماره های پیشین است و این تمایز به جهت آن است که امروز سه هزارمین شماره از روزنامه باختر را منتشر کردیم.
سه هزارشماره باختر طی ۳۰ سال گذشته چاپ و به دست شما خوانندگان نکته سنج رسید.
باختر طی این ۳۰۰۰ شماره علیرغم وجود مشکلات فراوان اعم از چاپ و توزیع، وضعیت نامساعد جوّی، گرانی، نامهربانی برخی مسئولین و … آماده و تقدیم شما مردم خوب شد و در تمامی این شماره ها، صفحه ورزشی باختر نیز در کنار اهالی ورزش استان بود.
از روز نخست با این هدف که به اعتلا و شکوفایی ورزش استان می پردازیم، این صفحه را چاپ و منتشر کردیم و انصافاً به گواه خود شما مخاطبین و سروران گرانقدر، در پیشرفت و ترقی و کامیابی  ورزش استان هم بسیار موثر و تأثیرگذار بودیم .
البته معتقدیم این پیشرفت ها به تنهایی و به دست فقط ما میسر نگردید و نقش اصلی و موثر را شما بزرگواران جامعه ورزشی ایفا کردید.
حضورتان در آوردگاه های بین المللی ، جهانی و آسیایی و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و انعکاس آن در باختر،‌عامل اصلی این پیروزی ها بود.
نتیجه همراهی شما با باختر همین موفقیت هاست که به آن افتخار می کنیم و در این سه هزار شماره ، ‌این مهم به خوبی به چشم می خورد و به آن می بالیم.
سرویس ورزشی باختر طی این سال ها با وجود سختی ها و مشکلات فراوان و عدم همکاری بعضی مدیران به خوبی به رسالت خود جامه عمل پوشانید و همراه شما در ترقی و پیشرفت ورزش استان بود اما حقیقتاً این همکاری و تعامل شما خوبان با روزنامه خودتان، بایستی بیش از پیش شود و این باشد.
اکنون که ورزش استان درشرایط خوبی است، نیازمند تداوم همکاری و ایجاد ارتباطات بیشتر با اهالی ورزش هستیم.
مدیران ارشد نیز به خوبی طی این ۳هزارشماره این روزنامه را مورد لطف و محبت قرارداده و از طرح ها و برنامه های سرویس ورزشی  باختر برای غلبه برمشکلات حمایت کردند که در اینجا جای تقدیر و تشکر دارد.
بازهم تأکید می کنیم ورزش استان نیازمند حمایت و مساعدت همه جانبه جامعه ورزش است ، ما به نمایندگی از رسانه می توانیم دراین انتخاب نقش مهمی داشته باشیم.
اعتلا و شکوفایی ورزش استان و موفقیت های ورزشکاران مستلزم این حمایت ها ازسوی مسئولین اعم از استانداری ، شورای شهر، شهرداری ، ورزش وجوانان ، رسانه ها و … است، پس نیاز است برای دستیابی به این کامیابی ها همگی دست به دست هم داده و ورزش استان قهرمان خیز کرمانشاه را مورد توجه و حمایت خود قراردهیم.
در پایان بازهم ضمن قدردانی از شما خوانندگان عزیز و نکته سنج،  با افتخار اعلام می کنیم که همانند ۳۰ سال گذشته با شما بوده و هستیم و از هیچ  کمک و حمایتی در خصوص دستیابی به آنچه  کرمانشاه شایسته آن است، دریغ نخواهیم نمود.
منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما خوبان خواهیم بود.مارا درامتداد این مسیر تنها نگذارید و همراهمان باشید با ارسال اخبار،مقالات ، نظرات ، انتقادات و ….
به امید پیشرفت و تعالی روزافزون ورزش کرمانشاه.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>