شنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

مراقب مراکز غیر مجاز گاز سوز کردن خودروها باشید

image_print

10962124_113
پس از سهمیه‌بندی بنزین تقاضا برای دوگانه سوز کردن خودروها افزایش یافته به همین دلیل شرکت پخش فراورده‌های نفتی نسبت به مراکز غیر مجاز هشدار داده است.
مالکان خودروهایی که متقاضی گازسوز کردن (CNG) هستند، جهت ثبت درخواست خود به سامانه irngv.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.
تاکید می شود به زودی شرایط و امکانات برای متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.
طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اکیداً توصیه می‌شود جهت حفظ ایمنی و سلامت خود در مراکز غیرمجاز اقدام به گاز سوز کردن خودروهای خود نکنند.
گفتنی است، از بامداد ٢۴ آبان ماه طرح سهمیه بندی بنزین آغاز شد که بر پایه این طرح قیمت بنزین سهمیه‌بندی برای وسایل نقلیه لیتری ۱۵۰۰ تومان و قیمت آزاد آن لیتری ۳۰۰۰ تومان است.
کنترل مصرف سوخت با توجه به میانگین بالای مصرف سوخت در کشور، افزایش توان صادرات، مبارزه با قاچاق سوخت و اختصاص منابع حاصل از مدیریت مصرف به مردم به ویژه اقشار ضعیف و کم‌درآمد به‌صورت مستقیم و نیز کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها و شهرها  از جمله اهداف  اجرای این طرح اعلام شده است.
گفتنی است طبق اظهارات مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه ، اکنون ۶۸ جایگاه گاز طبیعی فشرده (CNG) در استان زیر نظر این اداره کل در حال سوخت‌رسانی به خودروهای گازسوز است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>