یکشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۸
آخرین خبرها

«فلاحت پیشه» از دولت خواست این مبلغ را در اختیار مردم قرار دهد؛ درآمد روزانه ۲۰۰ میلیارد تومانی دولت از«بنزین»

image_print

n00638134-b

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: روزانه حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از محل صرفه‌جوی مصرف بنزین درآمد عاید کشور می‌شود که از دولت می‌خواهیم این مبلغ را در اختیار مردم قرار دهد.
به گزارش باختر، حشمت‌اله فلاحت‌پیشه در مراسم افتتاح واحد یک بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو در کرمانشاه با حضور رییس مجلس شورای اسلامی بااشاره به اینکه آمریکایی‌ها در ارتباط با ایران دره‌ای طراحی و ایجاد کرده‌اند، افزود: ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود در برابر تحریم‌های ظالمانه و فشارهای اقتصادی این دره را پُر کرده و به خاکریزی برای خود تبدیل کرده‌اند.
نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه ترامپ قبلا از گزینه نظامی برای ایران نام می‌برد، گفت: بعد از سقوط پهپاد آمریکایی در خلیج فارس ترامپ گزینه نظامی در ارتباط با ایران را از روی میز خود برداشته اما برای سایر کشورها این گزینه همچنان برروی میز آمریکایی‌ها است.
فلاحت‌پیشه با اشاره به مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی، اظهارداشت: اکنون امنیت اقتصادی و ذهنی برای ملت ایران ایجاد شده و آمریکایی‌ها هم پای میز مذاکره می‌آیند.
این نماینده مجلس دهم در ادامه سخنانش با اشاره به تغییر قیمت بنزین با بیان اینکه مجلس در این تغییر قیمت موثر و مقصر نبود، گفت: اکنون که این طرح اجرا شده روزانه حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از محل صرفه‌جوی مصرف بنزین درآمد عاید کشور می‌شود که از دولت می‌خواهیم این مبلغ را در اختیار مردم قرار دهد.
فلاحت پیشه در ارتباط با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی نیز افزود: آقای لاریجانی هزینه تصمیم‌گیری‌ها را در این کشور دارد می‌دهد و صدایی هم از او بلند نمی‌شود.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در ادامه خواستار تحقق وعده‌های داده شده به مردم اسلام آبادغرب شد و گفت: مردم این شهرستان منتظر اجرایی شدن خط انتقال آب، احداث پتروشیمی و راه اندازی دانشکده فنی اسلام آبادغرب هستند.
فلاحت پیشه از بروکراسی اداری و طولانی شدن روند
اجرای طرح‌ها گلایه کرد و افزود: زمین، بودجه،
هیات علمی و دانشجو برای راه اندازی دانشکده
فنی اسلام آباد غرب موجود است اما یک مدیر بومی
در این شهرستان زمین برای ساخت دانشکده اختصاص نمی‌دهد.
واحد یک نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان دالاهو در غرب
کرمانشاه روز سه‌شنبه با حضور علی لاریجانی رییس مجلس
شورای اسلامی و وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.
ظرفیت واحد یک بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان دالاهو ۳۰۷ مگاوات است که برای احداث آن هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>