پنجشنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
آخرین خبرها

اهدای دکترای افتخاری دانشگاه بین المللی NIUTM نیویورک به کارآفرین برتر پاوه

image_print

photo_۲۰۲۰-۰۱-۱۴_۰۰-۰۶-۲۴

 کارآفرین برتر شهرستان پاوه برای دریافت دکترای افتخاری مدیریت و کارآفرینی از دانشگاه بین المللیNIUTM نیویورک به سومین اجلاس ملی مدیریت و کار آفرینی کشور در سالن همایش های بین المللی اصفهان سیتی سنتر در اسفند ماه دعوت شد.
به گزارش باختر و به نقل از سلام پاوه ، سومین اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی با رویکرد نقش و جایگاه جوانان در توسعه کارآفرینی در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در اصفهان و با حمایت وزارت ورزش و جوانان و با اجرای حرفه ای هولدینگ پارس پندار نهاد به ریاست دکتر میثم شکری ساز ، دکترای کارآفرینی برگزار خواهد شد.
در این اجلاس ضمن تجلیل از دانا محمدی کارآفرین برتر شهرستان پاوه به نمایندگی از دانشگاه بین المللیNIUTM نیویورک دکترای افتخاری مدیریت و کارآفرینی به وی اهدا می شود.
دانا محمدی از جوانان شایسته شهرستان پاوه و که سوابق انتخاب به عنوان کارآفرین برتر استانی و کشور را در کارنامه دارد ، با توجه به رزمه کاری و سوابق مدیریتی خوب وی و ارائه مقالات مرتبط به کسب و کار و کارآفرینی از جمله منتخبین برگزیده می باشد که از وی تجلیل می شود.
وی در حال حاضر مدیر عامل اولین شرکت خدمات پزشکی کاوشان طب رهیار در اورامانات ، مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد محمدی ، مدیر شرکت توریست درمانی سلامت ، مدرس و مشاور رازهای موفقیت درکسب و کار و کارآفرینی و…می باشد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>