اهدای دکترای افتخاری دانشگاه بین المللی NIUTM نیویورک به کارآفرین برتر پاوه


photo_۲۰۲۰-۰۱-۱۴_۰۰-۰۶-۲۴

 کارآفرین برتر شهرستان پاوه برای دریافت دکترای افتخاری مدیریت و کارآفرینی از دانشگاه بین المللیNIUTM نیویورک به سومین اجلاس ملی مدیریت و کار آفرینی کشور در سالن همایش های بین المللی اصفهان سیتی سنتر در اسفند ماه دعوت شد.
به گزارش باختر و به نقل از سلام پاوه ، سومین اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی با رویکرد نقش و جایگاه جوانان در توسعه کارآفرینی در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در اصفهان و با حمایت وزارت ورزش و جوانان و با اجرای حرفه ای هولدینگ پارس پندار نهاد به ریاست دکتر میثم شکری ساز ، دکترای کارآفرینی برگزار خواهد شد.
در این اجلاس ضمن تجلیل از دانا محمدی کارآفرین برتر شهرستان پاوه به نمایندگی از دانشگاه بین المللیNIUTM نیویورک دکترای افتخاری مدیریت و کارآفرینی به وی اهدا می شود.
دانا محمدی از جوانان شایسته شهرستان پاوه و که سوابق انتخاب به عنوان کارآفرین برتر استانی و کشور را در کارنامه دارد ، با توجه به رزمه کاری و سوابق مدیریتی خوب وی و ارائه مقالات مرتبط به کسب و کار و کارآفرینی از جمله منتخبین برگزیده می باشد که از وی تجلیل می شود.
وی در حال حاضر مدیر عامل اولین شرکت خدمات پزشکی کاوشان طب رهیار در اورامانات ، مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد محمدی ، مدیر شرکت توریست درمانی سلامت ، مدرس و مشاور رازهای موفقیت درکسب و کار و کارآفرینی و…می باشد .