آغاز محدودیت های «آذر ماه» « کرونا» در کرمانشاه

65014-190916
مشروح خبر

استاندار کرمانشاه گفت: باید متعهد باشیم که بتوانیم از این بحران عبور کنیم و نیازمند یک انسجام همدلی و دفاع است.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، هوشنگ بازوند در نشست ستاد کرونای استان، اظهار داشت: تعطیلی کشور در چارچوب رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مدت ۱۵ روز از ساعت ۱۲ شب روز جمعه اجرایی شد.
وی افزود: امروز جلساتی که داریم باید در حد ۱۵ نفر باشند و هیچ اداره‌ای نمی‌تواند جلسه بالای ۱۵ نفر برگزار کند.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه امروز ۲۷ استان و کل کشور درگیر این موضوع بیماری کرونا هستیم گفت: نباید توقع داشته باشیم که تهران و از مرکز مشکلات ما را حل کنند بلکه نیازمند یک انسجام و اتحاد در بین خودمان است.
وی ادامه داد: بنده مدیر، باید متعهد باشیم که بتوانیم از این بحران عبور کنیم و نیازمند یک انسجام همدلی و دفاع است.
بازوند با اشاره به اینکه امروز هیچی واجب‌تر از سلامت مردم نیست، گفت: در صورت نیاز به امکانات و تجهیزات هر دستگاهی، معنی ندارد که مدیرکل بخواهد هماهنگی‌های لازم را از مرکز یا از وزیر دریافت کند.
بازوند افزود: مردم اگر احساس کنند که مدیران در مبارزه با بیماری قوی و پای کار هستند، مطمئنا ان‌ها هم پای کار خواهند بود چرا که این اقدامات برای سلامتی مردم است.
وی تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد مردم نگران سلامت خود و جامعه هستند و خواهش می‌کنیم که مردم با این طرح‌های دانشگاه همکاری کنند یکی از طرح‌ها برنامه راهبردی محله محور مبتتنی بر یک خانه، یک پایگاه سلامت است که از سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، دکتر مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، خوش‌اقبال معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری و فرمانداران تقدیر و تشکر دارم.
وی افزود: هدف اصلی این طرح این است، کادر درمان به مدت ۹ ماه است زحمت می‌کشند تا آرامش و استراحتی داشته باشند و مستلزم همکاری همه است و ما تمامی امکانات را در اختیار این گروه‌ها قرار خواهیم داد و انتظار است همه کار کنند و سمن‌ها پای کار باشند.
استاندار کرمانشاه گفت: حداقل ۵۰ گروه برای این طرح می‌خواهیم و هر اداره‌ای مصوب شد که خودرو در اختیار بگذارند معنی ندارد بهانه بیاورد.
وی خاطرنشان کرد: ممکن است نیاز به مهمانسرای دولتی برای قرنطینه داشته باشیم که اگر ضرورت داشته باشد حتما باید مهمانسرا دولتی در اختیار قرار گیرد، گرچه اولویت با قرنطینه خانگی است.
وی گفت: در رابطه با تعطیلی مردم ضرورت دارد که همکاری لازم را داشته باشند، و صدا و سیما باید قویاً پای کار باشد و در همین رابطه مبلغ ۱۰۰ میلیون به صدا و سیما برای ۱۵ روز قرار می‌گیرد و انتطار است در اطلاع‌رسانی کارهای تکراری صورت نگیرد و نوآوری داشته باشند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =

23 + = 24