سه شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

ابتلای یک کرمانشاهی به «کرونا»

image_pdfimage_print

thumbs_b_c_daeb8bb4444f6a8c33b0886b68c47a3f

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تایید یک مورد تست مثبت کرونا در کرمانشاه، گفت: بیمار پس از بهبودی ترخیص شده است.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا،دکتر محمد ابراهیم شکیبا افزود: همانگونه که‌ پیش بینی می شد و برآوردهای علمی نشان می داد که احتمال ابتلا به ویروس کرونا در استان کرمانشاه دور از انتظار نیست ، پس از ارسال نمونه های متعدد از موارد مشکوک به کرونا و انجام آزمایش های مربوطه و اعلام موارد منفی، توسط آزمایشگاه تخصصی در تهران، یک‌ مورد تست ابتلا به ویروس کرونا در کرمانشاه مثبت اعلام شد.
وی گفت: بیمار مذکور که تحت مراقبت سیستم‌ درمانی بود، پس از اقدامات درمانی و مراقبت های پرستاری خوشبختانه بهبودی یافته و هم اکنون از بیمارستان ترخیص شده است.
وی اظهار داشت: این فرد و خانواده وی که به تازگی به قم مسافرت کرده اند در برنامه اقدامات بهداشتی قرار گرفتند که خوشبختانه اعضای خانواده، مشکلی در زمینه علایم ابتلا به ویروس را نداشتند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: این دانشگاه وظیفه خود می داند در اولین فرصت اطلاعات مربوط به بیماری کرونا را صادقانه با مردم در میان بگذارد و انتظار دارد، مردم خادمان حوزه سلامت را مورد اعتماد و وثوق خود بدانند و به شایعات و سخنان غیرمستند که موجب تشویش و اضطراب عمومی می گردد ، توجهی ننمایند.
شکیبا افزود: انتظار ما کماکان رعایت نکات بهداشتی و مراقبت از سلامت خود و خانواده تان در عین آرامش و آگاهی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*