ابطال کارت سوخت تاکسی‌های فاقد پروانه فعالیت

image_news_49773

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از آغاز اجرای طرح شناسایی و ابطال کارت سوخت تاکسی‌های فاقد پروانه معتبر خبر داد.
به گزارش باختر، سجاد سلیمانی در گفت‌وگو با ایمنا اظهار کرد: تمامی تاکسیرانان شهر کرمانشاه برای فعالیت باید دارای پروانه معتبر باشند و کارت سوخت تنها برای تاکسیرانانی که فعالیت مستمر دارند و مورد تایید سازمان تاکسیرانی هستند، قابل استفاده است.
وی ادامه داد: طرح شناسایی و ابطال کارت سوخت تاکسی‌های فاقد پروانه تاکسیرانی و یا فاقد اعتبار به منظور ساماندهی و انتظام‌بخشی ناوگان تاکسیرانی به اجرا درآمده است.
سلیمانی داشتن پروانه فعالیت و دارای اعتبار تاکسیرانی را الزام اساسی این حرفه برشمرد و تصریح کرد: این سازمان مالکین تاکسی‌های فاقد پروانه و یا فاقد اعتبار تاکسیرانی را به عنوان تاکسی غیرمجاز دانسته و در همین راستا در تلاش هستیم با شناسایی این دسته از رانندگان نسبت به توقیف و ابطال کارت سوخت آنان اقدام لازم به عمل آوریم.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: مالکین و رانندگان تاکسی‌ها، باید قبل از انقضای پروانه در اسرع وقت جهت دریافت و تمدید پروانه فعالیت به سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.
وی با اشاره به این که سهمیه‌ بنزینی که برای تاکسی‌ها در نظر گرفته شده، به اندازه کافی بوده و تاکنون اعتراض و شکایتی در این زمینه از تاکسیرانان دریافت نکرده‌ایم، خاطرنشان کرد: البته سهمیه برخی تاکسی‌ها از جمله تاکسی‌های دوگانه‌سوز از ۲۳۰ لیتر به ۲۵۰ لیتر افزایش یافته و سهمیه تاکسی‌های تک سوز نیز حدود ۴۰۰ لیتر بود.
سلیمانی اضافه کرد: بیش از ۹۵ درصد تاکسی‌هایی که در کرمانشاه فعالیت دارند دوگانه‌سوز هستند و قرار است خودروهای آژانس‌های تاکسی تلفنی نیز دوگانه‌سوز شوند که دستورالعمل و شیوه دوگانه‌سوز شدن آن‌ها نیز توسط ستاد سوخت اعلام می‌شود.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه در خصوص نرخ کرایه تاکسی پس از افزایش نرخ بنزین و سهمیه‌بندی آن، اظهار کرد: نرخ کرایه تاکسی‌ها در شهر کرمانشاه هیچ تغییری نکرده و همین میزان تا پایان سال ادامه دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =