اجراي نمايش به زبان انگليسي در كرمانشاه

مشروح خبر

photo_۲۰۱۸-۰۲-۰۶_۱۱-۴۲-۵۷

گروه نمایشی نسل طلایی طی سه روز به اجرای نمایش پیک نیک در میدان مبارزه در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی پرداختند، نمایشی که با استقبال بسیار خوبی از سوی تماشا چیان همراه بود. بر این اساس مصاحبه کوتاهی سیاوش احمدی سرپرس این گروه نمایشی انجام شد که در ذیل متن کمل این مصاحبه به علاقمندان تقدیم می شود.
گروه نمایشی نسل طلایی از چه زمان فعالیت خود را آغاز کرد؟
در بهمن ماه سال 93 نمایشی با عنوان ارثیه مادرزن نوشته ی خودم و و سهیل دلفانی را کارگردانی کردم و آن را با 20 پرسوناژ روی صحنه بردم که به عنوان اولین نمایش انگلیسی در غرب کشور شناخته شد.
در مورد چالشهای نمایش آن هم به زبان انگلیسی برایمان بگویید و اینکه چگونه همکاری خود را با جهاد دانشگاهی آغاز کردید؟
گروه سختی ها و دشواری های زیادی را متحمل شد به دلیل زبان انگلیسی بودن کار ولی بالاخره اجرا شد و مورد استقبال بی نظیری قرار گرفت.این گروه تحت نظر موسسه ی آموزش عالی جهاد دانشگاهی بهمن ماه سال 96 نمایش پیک نیک در میدان جنگ با همکاری شهرداری،اداره فرهنگ ارشاد اسلامی و شورای نظارت به خصوص استاد هواس پلوک نمایش پیک نیک در میدان جنگ را به زبان انگلیسی در سالن علامه طباطبایی جهاد دانشگاهی به روی صحنه برد و باز هم مورد استقبال پرشور تماشاگران قرار گرفت.
نمایش پیک نیک در میدان جنگ در مورد چیست؟
نمایش پیک نیک در میدان جنگ داستان سربازیست که بیزار و خسته در سنگرش نشسته که پدر و مادرش ناگهان برای سرزدن به او سر می رسند و مشغول به غذا خوردن از پیک نیک خود لذت می برند که سرباز دشمن آن ها را میبیند و آن ها نیز با دیدن او نخست شوکه می شوند ولی کمی بعد او راهم به پیک نیک خود دعوت میکنند و ناگهان دو سرباز صلیب سرخی که به دنبال زخمی و جنازه می گردند وارد می شوند و پس از پرس و جو و اطمینان از نبودن چیزی به راهشان ادامه میدهند و پس از آن هردو سرباز از وضعیت خود کسل کننده ی خود در میدان جنگ می گویند که پدر به آنها پیشنهاد می دهد که با این شرایط مجبور نیستند که بجنگند و به خاطر این نتیجه گیری آنها شروع به جشن و پایکوبی می کنند که ناگهان صدای بمباران می آید و همه ی آنها کشته میشوند و دو سرباز صلیب سرخی که به دنبال زخمی می گشتند روی سر آنها می ایستند.
این نمایش نوشته ی فرناندو آرابال و به کارگردانی سیاوش آمدی و با بازی نادر عزیز پور،سیاوش احمدی،دریا رسولی،محمد خداداده،سهراب فتحی و پویا زید عبدی اجرا شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نوزده =

7 + 2 =