اخلاق را به قربانگاه نبریم

تعریف-اخلاق-و-اخلاق-مورد-نظر-اسلام

هرچه به ايام برگزاري يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي نزديك تر مي شويم، تكاپوي كانديداها براي معرفي خود و متاسفانه از آن مهمتر براي تخريب يكديگر بيشتر و بيشتر مي شود تا جايي كه در مواردي اخلاق و مردانگي را زيرپا گذاشته و با آبروي رقباي خود بازي مي كنند.
️اخيراً در فضاي مجازي استان نامه اي به نقل از دهيار يكي از روستاهاي شهرستان ثلاث باباجاني منتشر شده كه در اين نامه، دهيار به شهاب نادري، نماينده مردم اورامانات اخطار مي دهد كه دست از ساخت و ساز غيرقانوني اش در آن روستا بردارد! اين خبر در فضاي مجازي تحت عنوان «ايستادگي يك دهيار در مقابل نماينده مجلس» منتشر شده است.
اما واقعيت ماجرا چيست؟
از آنجايي كه يكي از اصول اساسي فعاليت كار در رسانه،
پي بردن به صحت خبر و بررسي همه جانبه ي
آن است، با مهندس آرش رضايي، مسئول بنياد مسكن
و ستاد بازسازي استان در شهرستان ثلاث باباجاني تماس گرفته و موضوع خبر مربوطه را با ايشان در ميان گذاشتيم كه وي نيز پس از بررسي هاي لازم اعلام كرد كه شهاب نادري حتي يك متر زمين در روستاي زمكان شهرستان ثلاث باباجاني ندارد كه بخواهد ساخت و سازي آنجا انجام دهد.
وي گفت: همچنين هيچ گونه نامي از شهاب نادري در سامانه بنياد مسكن (كه اين سامانه آنلاين بوده و در استانداري كرمانشاه نيز قابل دسترسي است) به عنوان مالك زمين و يا كسي كه در حال ساخت و ساز باشد، وجود ندارد. ضمنا اغلب افرادي كه در روستاها ساخت و سازي انجام مي دهند به جهت دريافت وام بنياد مسكن دست به چنين كاري مي زنند
و هرگاه مجوزي دركار نباشد طبيعتاً وامي هم به كسي داده نخواهد شد كه در اين مورد همانطور كه گفته شد هيچ گونه رد و نشاني وجود ندارد.
اين مقام مسئول تاكيد كرد: متاسفانه هر زمان كه به ايام انتخابات نزديك مي شويم يكسري شانتاژها و بي اخلاقي ها بر عليه نمايندگان صورت مي گيرد و تصور ما نيز اين است كه اين اقدام در همين مسير صورت گرفته باشد.
همچنين شهاب نادري نماينده مردم اورامانات در مجلس
شوراي اسلامي نیز در گفتگويي اظهاركرد: بنده حتي يك متر زمين در روستاي زمكان ندارم كه بخواهم ساخت و سازي آنجا انجام دهم.
در پايان انتظاري كه از رسانه ها و فعالين رسانه اي استان مي رود اين است كه قبل از انتشار و بازنشر مطالب نسبت به صحت و سقم آن اطلاع بيابند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30 + = 36