ادامه جرایم خشونت‌بار در خیابان‌های لندن قتل ۷۰ نفر از آغاز سال در پایتخت انگلیس

مشروح خبر

جرایم خشونت‌بار در خیابان‌های لندن همچنان ادامه دارد و شمار افرادی که از آغاز سال جدید در این شهر به قتل رسیده‌اند به ۷۰ نفر رسیده است.
به گزارش باختر و به نقل از میزان، مردی ۳۰ ساله در شمال لندن مورد اصابت چاقو قرار گرفت و این هفتادمین قتل سال ۲۰۱۸ در پایتخت انگلیس است.
به نظر می رسد عامل این حادثه بار‌ها در پارک «دوکت کامن هارینگی» اقدام به قتل کرده است.
پلیس گفته که آن‌ها هویت این فرد را شناخته و در مرحله بازجویی از خویشاوندان وی هستند، سازمان کشف جرایم اقدامی فوری را اتخاذ کرده است.
در همین حال رسانه‌ها از تیراندازی یک فرد نقاب‌دار در «وست یورکشایر» خبر دادند.
بر اساس گزارش رسانه‌ها عامل این تیراندازی لحظاتی پس از اقدام به تیراندازی، محل حادثه را با استفاده از یک ون ترک کرده است.
دیلی‌میل نوشت: این تیراندازی تنها یک مورد از خشونت‌های روبه‌افزایش در سراسر انگلیس است.
روزهای گذشته نیز در یک حادثه جداگانه فردی اقدام به تیراندازی در ایستگاه قطار وودفورد در شمال شرق لندن کرد که در پی این تیراندازی نیرو‌های پلیس به محل حادثه اعزام و خیابان‌های اطراف نیز مسدود شدند.
این حوادث در حالی روی می‌دهد که خشونت در انگلیس و به خصوص در پایتخت این کشور از آغاز سال جاری میلادی تاکنون افزایش شدیدی داشته است.بحران خشونت در لندن همچنان در حال افزایش است و ماه مارس برای نخستین بار آمار قتل در لندن از شهر نیویورک که آمار قتل و جنایت بالایی دارد فراتر رفت.
آمار منتشر شده از سوی اداره آمار ملی انگلیس نشان می‌دهد جرایم خشونت‌بار در پایتخت انگلیس در سال ۲۰۱۸ افزایش شدیدی داشته به گونه‌ای که در دو ماه نخست سال جاری این خشونت‌ها ۵۰ قربانی گرفته و در حال حاضر نیز شمار قربانیان به بیش از ۷۰ نفر رسیده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =

9 + 1 =