ارائه بهترین خدمات پزشکی با کمترین تعرفه دولتی در کلینیک «مهدیه»

کلینیک مهدیه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بهترین خدمات پزشکی را با کمترین تعرفه دولتی به مردم کرمانشاه ارائه می دهد.
دکتر هوشنگ بهاری ، سرپرست کلینیک های ویژه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار روزنامه باختر اظهار کرد : با توجه به اینکه اساتید کلینیک ویژه و مستقل اکثراً استاد دانشگاه علوم پزشکی بوده و با تعرفه دولتی، متخصص 56000 ریال و فوق تخصص 68000 ریال ارائه خدمت می کنند و با توجه به اینکه خدمات فراوانی از قبیل آزمایشگاه، اکوکاردیوگرافی، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، تست ورزش، نوار قلب، گچ گیری (ارتوپدی)، سونوگرافی، شیمی درمانی و ... با تعرفه دولتی که در مقایسه با نرخ خدمات در بخش خصوصی ( متخصص 492000 ریال و فوق تخصص 624000 ریال ) در بخش ویزیت حدوداً 85درصد و در بخش خدمات 75 درصد ارزانتر از بخش خصوصی مشغول ارائه خدمت به هم استانی ها و استان های همجوار می باشد.
وی ادامه داد :با توجه به تعداد مراجعین ، نرخ ویزیت و خدمات ارائه شده در کلینک های ویژه به طور میانگین ماهانه تعداد 160 هزارنفر از خدمات این مراکز استفاده و مبلغ میانگین ماهانه 79 میلیارد ریال در بخش ویزیت و در بخش خدمات میانگین ماهانه 66 میلیارد ریال به اقتصاد خانوارهای هم استانی کمک می شود.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده کلینیک های دولتی در بحث مقابله با کرونا افزود: ایجاد سامانه نوبت دهی فعال تا از مراجعه بی مورد متقاضیان جلوگیری شود، تهیه تراکت و بنر تبلیغاتی و آموزشی جهت مردم در خصوص بیماری کووید 19 ، کاهش تعداد و پذیرش بیماران ، ارائه و تحویل بسته های حمایتی رایگان از واحد بیماران خاص (شامل ماسک و دستکش و ... ) به بیماران شیمی درمانی ( شیمی درمانی در کلینیک های مهدیه ، محمد کرمانشاهی و شهید فتاحی ) ،ضدعفونی کلینیک و فاصله گذاری مناسب از جمله اقدامات انجام شده در این کلینیک ها برای مقابله با بیماری کروناست.
وی در پایان با بیان اینکه متاسفانه درحال حاضر تنها 20 تا 25 درصدمردم نکات بهداشتی را رعایت می کنند و توجه به رعایت نکات بهداشتی در جامعه کمرنگ شده است، گفت: ضروری است که مردم ضمن رعایت کامل نکات بهداشتی از حضور در مکانهای مخاطره آمیز پرهیز کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =