از شایعه تا واقعیت امهال 3 ساله وام‌های مناطق زلزله زده حقیقت ندارد

13970619000117_Test_PhotoH

برخی از کانا‌لهای فضای مجازی خبری به نقل از استاندار کرمانشاه مبنی بر اینکه «هیأت دولت مدت امهال وام‌های مناطق زلزله‌زده را یک سال دیگر تمدید و با امهال سه ساله وام‌ها موافقت کرده است»، منتشر کردند.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، برخی از کانا‌لهای فضای مجازی خبری به نقل از هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه مبنی بر اینکه «موافقت هیأت دولت با افزایش میزان تسهیلات اعطایی به زلزله‌زدگان و همچنین افزایش امهال وام‌های مناطق زلزله‌زده از 2 سال به 3 سال»، منتشر کردند.
البته این خبر را استاندار شهریورماه بعد از زلزله ۶.۲ ریشتری تازه‌آباد ثلاث باباجانی به زلزله‌زدگان دادند، طبق گفته‌های بازوند، دولت با اصلاح تصویب‌نامه مربوط به امهال تسهیلات دریافتی خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی ناشی از حوادث غیرمترقبه، ضمن بخشودگی سود، کارمزد و جرائم وام‌های سررسید شده خسارت‌دیدگان مذکور، مصوب کرد مدت امهال اصل تسهیلات دریافتی آنان از 2 سال به سه سال افزایش یابد.
در پی انتشار این خبری در فضای مجازی، خبرنگار فارس صحت و سقم این موضوع را از جلیل بالایی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه جویا شد.
بالایی با تکذیب این خبر، گفت: هیأت دولت در این رابطه هیچ دستورالعملی به ما ابلاغ نکرده است و ما هرگونه تصمیم دولت در موارد این‌چنینی و خبرهای صحیح را از طریق رسانه‌های معتبر اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 86 = 92