استاندار از تصویب طرح «کرمانشاه 2020» در شورای برنامه ریزی خبر داد؛شگفتانه « شیرین و فرهاد» برای «کرمانشاه 2020»

DSC_7346-01.jpeg

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای برنامه ریزی استان که با حضور آیت اله محمدی عراقی مسوول دفتر رهبر معظم انقلاب در قم و نماینده استان کرمانشاه در مجلس خبرگان برگزار شد؛ اظهار داشت:️کرمانشاه در سال میلادی ۲۰۲۰ شاهد میزبان رویداد بین‌المللی اکوتوریسم و گردشگری روستایی و عشایری است و این برنامه فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت های کرمانشاه در بعد بین المللی است.
️ایجاد کریدور گردشگری تاق بستان به بیستون می تواند رونق بزرگی در صنعت گردشگری استان به وجود بیاورد. تلاش می کنیم کاربری های غیرگردشگری در این کریدور را ممنوع کنیم و از ایجاد فضاهای صنعتی جدید جلوگیری نماییم.
️ایده ساخت مجسمه شیرین و فرهاد در کریدور گردشگری بیستون تاق بستان می تواند یک پروژه شگفتانه باشد و به جذب گردشگران بسیار کمک کند.
استاندار کرمانشاه با اشاره به میزبانی کرمانشاه در برگزاری رویداد بین المللی گردشگری روستایی 2020 گفت: تمام دستگاه‌ها مکلف به تامین زیرساخت‌های مورد نیاز برای برگزاری این رویداد هستند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، هوشنگ بازوند در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی استان در جمع خبرنگاران با اشاره به تصویب محور گردشگری تاقبستان-بیستون در جلسه این شورا گفت: خوشبختانه مشاور پروژه طرح خوبی ارائه داده که این محور به یک پروژه گردشگری مهم استان تبدیل شود.
وی با بیان اینکه انجام این پروژها نقش موثری در رونق گردشگری استان دارد، گفت: هرچه از این دست پروژه ها بیشتر در استان تعریف و راه اندازی شود، می تواند رونق اقتصادی و اشتغال استان را به همراه داشته باشد.
بازوند تصریح کرد: بیش از 100 پروژه در این مسیر تعریف شده که امیدواریم با اجرایی شدن هریک شاهد رونق گردشگری و اشتغال در مسیر تاقبستان-بیستون باشیم.
استاندار کرمانشاه به تصویب طرح گردشگری 2020 نیز در جلسه شورای برنامه ریزی استان اشاره کرد وافزود: کرمانشاه سال آینده میزبان رویداد بین المللی گردشگری روستایی 2020 است و باید از هم اکنون زیرساخت های لازم برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد را فراهم کنیم.
وی افزود: از همین رو دستگاه های اجرایی مکلفند تمام زیرساخت های لازم در روستاهای هدف برگزاری این رویداد را فراهم کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 63 = 64