استاندار کرمانشاه، تأکید کرد : ترویج فرهنگ عذرخواهی مدیران از مردم

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه حل مشکلات مردم باید اولویت اصلی مدیران باشد، گفت: اگر بنا به دلایلی مدیری در حوزه‌ای نمی‌تواند مشکلی را حل کند حتماً دلایل این موضوع را با مردم در میان بگذارد و در جایی که لازم است حتما عذرخواهی کند.
به گزارش باختر، «هوشنگ بازوند» در نشست شورای اداری بخش دینور از توابع شهرستان صحنه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس، فرماندار صحنه و مدیران کل دستگاه های مختلف اجرایی و خدماتی به مناسبت هفته دولت افزود: ‌مصوبات جلسات شورای اداری شهرستان‌ها و بخش‌ها برای تمامی دستگاه‌ها لازم الاجرا است و مانند دیگر مصوبات باید به عنوان یک اولویت، اجرایی شوند.
وی گفت: حاصل سفر سال گذشته به بخش دینور، ۲۶ مصوبه بود که ۲۰ مصوبه آن‌ اجرایی شده است و دلایل انجام نشدن بقیه مصوبات را پیگیری می کنیم.
استاندار کرمانشاه عنوان کرد: در این سفر نیز ۱۲ مصوبه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان در حوزه های مختلف داشتیم که مدیران دستگاه های مختلف روند اجرایی شدن آن ها را پیگیری کنند.
وی افزود: مردم حق دارند نقدهای خود را به صورت شفاف نسبت به عملکرد دستگاه‌های مختلف بیان کنند و مدیران هم باید با خوشرویی به مسایل مطرح شده توسط مردم گوش فرا دهند و پاسخگوی آن‌ها باشند.
وی اضافه کرد: آقای رضایی نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس شورای اسلامی به شکل جدی دغدغه ی توسعه این مناطق را دارد و با حساسیت مسایل و مشکلات مردم‌ را پیگیری می‌کند.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: چهار بانده شدن جاده سنقر به بیستون هم اکنون در دست اجرا است، البته برنامه ریزی کرده ایم که عملیات اجرایی پروژه علاوه بر سنقر، از سمت بیستون نیز وارد مرحله اجرایی شود چرا که حجم تصادفات در این مسیر زیاد است.
بخش دینور از توابع شهرستان صحنه در شرق کرمانشاه با حدود ۲۳ هزار نفر جمعیت وسعتی بیش از ۷۴۲ کیلومتر مربع دارای سه دهستان (مرکزی، حر و کندوله) و ۱۰۷ روستا است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

80 + = 87