استفساریه برخورداری بازنشستگان از مزایای «مناطق جنگی» به تصویب رسید

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، از تصویب استفساریه برخورداری بازنسشتگان از مزایای حق مناطق جنگی در صحن علنی مجلس خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از دفتر روابط عمومی محمد رشیدی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، استفساریه برخورداری بازنشستگان از مزایای «مناطق جنگی» در صحن علنی مجلس مطرح و با رای بالایی به تصویب رسید.
محمد رشیدی اظهار داشت: تصویب این استفساریه نیازمند رای دو‌سوم نمایندگان مجلس بود که خوشبختانه با پیگیری و تلاش نمایندگان کرمانشاه و همکاری سایر نمایندگان این استفساریه به تصویب رسید.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در جلسه هفته گذشته کمیسیون اجتماعی مجلس، نمایندگان کرمانشاه دفاع سرسختی از این استفساریه داشتند که خوشبختانه این تلاش‌ها نتیجه داد و این طرح تصویب شد.
وی خاطرنشان کرد: این استفساریه پیش از این بار دیگر در مجلس به تصویب رسیده بود، اما از سوی شورای نگهبان به دلیل عدم رعایت اصل ۷۵ قانون اساسی و بار مالی که تصویب آن به دنبال داشت رد شده بود و امیدواریم این بار، این طرح در شورای نگهبان به تصویب برسد.
وی افزود: با تصویب این طرح از سوی شورای نگهبان، بازنشستگان مناطق جنگی هم از همان مزایای شاغلین این مناطق برخوردار می شوند.
رشیدی خاطرنشان کرد: سختی‌ها و آسیب‌های جنگ برای همین بازنشستگان بوده است و اگر این استفساریه تصویب نشود به دور از عدالت است.
وی یادآور شد: در صورت تصویب از سوی شورای نگهبان، بازنشستگان برخی شهرستان‌های استان که جزء مناطق جنگی دسته‌بندی شده‌اند از جمله کرمانشاه، اسلام آبادغرب، سرپل‌ذهاب، گیلانغرب، قصرشیرین و .. از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 4 =