اعلام آمادگی 10 کشور برای حضور در مسابقات کشتی آزاد جام تختی

photo_2019-12-21_15-26-33
مشروح خبر

photo_2019-12-21_15-26-33

به گفته معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تاکنون 10 کشور برای حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی که به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود، اعلام آمادگی کرده‌اند.
به گزارش باختر، عزیزی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به آمادگی کرمانشاه برای میزبانی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی، اظهار کرد: به فاصله چند هفته مانده به برگزاری این رقابت‌ها، هماهنگی خوبی بین دستگاه‌های مختلف استان برای میزبانی جام تختی بوجود آمده و همه امکانات فراهم شده و مشکل خاصی پیش رو نداریم.
وی از اعلام آمادگی 10 کشور برای حضور در این رقابت‌ها هم خبر داد و گفت: آذربایجان، ترکیه، قزاقستان، روسیه، ارمنستان، مجارستان و اکراین از جمله کشورهایی هستند که تاکنون برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.
معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه یادآور شد: تیم آمریکا هنوز اعلام نکرده که قصد شرکت در این مسابقات را دارد، یا نه. وی در ادامه بابیان اینکه کشورهای خارجی تا یک هفته پیش از مسابقات می‌توانند اعلام حضور کنند، عنوان کرد: طبق برنامه ریزی‌ انجام شده، تیم‌های خارجی شرکت کننده در رقابت‌های بین المللی کشتی آزادجام تختی 17 دی وارد کرمانشاه خواهند شد.
جلال عزیزی بابیان اینکه مراسم وزن کِشی نیز 18 دی برگزار می‌شود، افزود: طی روزهای 19 و 20 دی هم مسابقات برگزار می‌گردد و طبق برآوردها نزدیک به 200 کشتی گیر داخلی و خارجی به همراه 50 نفر از عوامل اجرایی در این مسابقات حضور خواهند داشت.
وی در خصوص نحوه بلیت فروشی مسابقات هم گفت: سال گذشته تلاش کردیم تا بلیت فروشی مسابقات به صورت الکترونیکی باشد که چندان مورد استقبال قرار نگرفت، برای همین امسال بلیت فروشی به همان شکل سنتی و از حدود دو ساعت قبل از شروع مسابقات در ورزشگاه امام(ره) محل برگزاری مسابقات انجام می‌گیرد.
رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی 18 تا 20 دی در سالن6 هزار نفری مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

یک پاسخ

  1. برگزاری مسابقات در سطح بین المللی در استان می تواند کمکی بزرگی در رشد ورزش استان باشد ولیکن داشتن زیر ساختهای مناسب نظیر داشتن سالن مجهز و استاندارد علی رقم اینکه وزیر ورزش تاکید بر تکمیل سالن شش هزار نفری ولایت داشتند ولیکن متاسفانه ورزشگاههای شش هزار نفری سنندج . کرج . ساری . شیراز . و مشهد در اولویت تکمیل و ساخت قرار گرفتند و سالن ولایت کرمانشاه باید حالاحالا ها در انتظار تکمیل شدن در آینده باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پانزده =

5 + 5 =