اعمال محدودیت در آرامستان کرمانشاه

index

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه گفت: به دلیل وجود خطر شیوع کرونا ویروس لازم است شهروندان در آخرین جمعه سال از مراجعه به باغ فردوس و بهشت زهرا (س) خودداری کنند.
به گزارش باختر، حجت‌الاسلام احمد شیرین‌سخن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به خطر انتشار کرونا ویروس بنا داریم در دو هفته پایانی سال تردد در آرامستان‌های کرمانشاه را محدود کنیم.
وی افزود: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تجمع بر مزار درگذشتگان بزرگترین تهدید برای سلامت بازماندگان است و به همین دلیل باید تردد در دو هفته آخر سال به صورت محدود و کاملاً کنترل شده باشد تا از انتشار این ویروس جلوگیری شود.
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه ادامه داد: در صورت مراجعه در جمعه غریبان و آخر سال
به آرامستان‌ها از همراه آوردن کودکان، خردسالان و افرادی که ناراحتی‌های تنفسی دارند و همچنین از توزیع مواد خوراکی تحت عنوان نذورات و خیرات خودداری شود.
شیرین‌سخن یادآور شد: به مانند سال‌های گذشته از ورود وسایل نقلیه در این دو روز به محوطه آرامستان‌ها جلوگیری می‌شود و به دلیل وجود خطر انتشار ویروس کرونا امکان بکارگیری خودروهای نقلیه عمومی
مانند ون که در سنوات گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفت مقدور نیست.
وی با بیان اینکه روزانه تمامی تجهیزات و بخش‌های مختلف از جمله غسالخانه، سالن‌های تدفین و انتظار شست و شو و ضدعفونی می‌شود، تصریح کرد: آموزش‌های لازم در این رابطه به تمامی کارکنان شاغل در این سازمان داده شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

51 + = 54