افراد فاقدبیمه برای دریافت دفترچه بیمه ایرانیان اقدام کنند

13980329000323_Test_PhotoN
مشروح خبر

 

13980329000323_Test_PhotoN

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: افرادی که تحت پوشش هیچ بیمه درمانی نیستند، برای دریافت دفترچه بیمه ایرانیان سریعتر اقدام کنند.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، کیومرث مظفری با بیان اینکه ۳۳ دفتر پیش خوان دولت در استان کرمانشاه فرآیند صدور دفترچه بیمه سلامت را انجام می‌دهند، از صدور دفترچه برای یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر از جمعیت استان کرمانشاه تحت پوشش خبر داد.
وی با بیان اینکه این میزان ۶۲ درصد از جمعیت استان را تشکیل می‌دهد، افزود: افرادی که تحت پوشش هیچ بیمه درمانی نبوده و تاکنون و به هر دلیلی از دریافت بیمه نامه خود جامانده اند، هر چه سریع‌تر و ظرف چند روز آینده با مراجعه به دفاتر پیشخوان نسبت به این موضوع اقدام کنند.
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه بیان داشت: افراد مجهول الهویه و خانواده زندانیان نیز تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند و هزینه درمان آن‌ها رایگان است.
وی یادآور شد: سازمان بیمه سلامت ۹۰ درصد هزینه‌های بستری و ۷۰ درصد از هزینه‌های سرپایی بیماران را طبق تعرفه مصوب پوشش می‌دهد.
مظفری از وجود ۱۰۴۰ مرکز درمانی سرپایی و بستری در استان خبر داد که طرف قرار داد بیمه سلامت بوده و به تحت پوششین بیمه سلامت خدمات می‌دهند.
وی اشاره‌ای به کسب رتبه اول کشور توسط این دستگاه در صدور دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) داشت و خاطرنشان کرد: تاکنون ۳۰ هزار دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه صادر شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

1 + 6 =