افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی تعرفه باشگاه‌های ورزشی کرمانشاه

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی تعرفه باشگاه های ورزشی سطح استان خبرداد.
به گزارش باختر، جلال عزیزی در گفت و گو با ایسنا، با اعلام خبر افزایش تعرفه باشگاه های ورزشی استان اظهار کرد: امسال نیز همانند سالهای گذشته با تقسیم بندی باشگاه ها از نظر کیفیت ارائه خدمات به درجه یک، دو و سه و نوع رشته های ورزشی، افزایشی بین ۱۵ تا ۲۰ درصدی در تعرفه آنها داشتیم.
وی تصریح کرد: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و وارد شدن زیان مالی به باشگاه های ورزشی و نیز با در نظر گرفتن تورم موجود تلاش کردیم تعرفه جدید بتواند به اقتصاد باشگاه ها کمک کند و از سوی دیگر تعرفه را درحدی افزایش ندادیم که رشته های ورزشی مختلف را از همگانی کردن و توسعه بین مردم دور کند.
معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: در تعرفه ای که امسال داشته ایم برای رشته های همگانی و برخی رشته های پرمخاطب که استقبال بالایی بین اقشار ضعیف جامعه از آنها می‌شود، افزایش تعرفه چندانی نداشته‌ایم، اما از سوی دیگر تعدادی از رشته‌های لوکس حدود ۲۰% افزایش تعرفه دارند. وی در ادامه درخصوص تعرفه باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام هم گفت: برای باشگاه های بدنسازی به ازاء یک جلسه تمرین بستگی به درجه باشگاه بین هفت تا ۹ هزار تومان هزینه اخذ می‌شود و برای رشته های پاورلیفتینگ و پرس سینه هم باتوجه به درجه باشگاه برای ۱۲ جلسه تمرین در یک ماه بین ۷۰ تا ۹۰ هزار تومان می‌توانند از ورزشکاران وجه دریافت کنند.همچنین استخرهای ورزشی کرمانشاه به 4 درجه ممتاز، درجه یک، دو و سه تقسیم شده‌اند که بنا به نوع درجه آنها از ورزشکاران ورودی می‌گیرند.
براین اساس، تعرفه سال جاری استخرهای ممتاز استان ۲۵ هزار، درجه یک ۲۳ هزار، درجه دو ۱۹ هزار و درجه سه ۱۵ هزار تومان برای دو ساعت خواهد بود و باشگاه های ورزشی فعال در سطح استان می‌توانند تعرفه‌های جدید را از ابتدای این ماه اعمال کنند.
وی بااشاره به وجود حدود ۶۵۰ باشگاه ورزشی در سطح استان، اعلام کرد: البته با توجه به وضعیت اقتصادی شهرستان ها، میزان تعرفه های تعیین شده برای شهرستان ها کمتر از مرکز استان خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 45 = 52