افزایش ۱۵ درصدی مسافران اتوبوس در کرمانشاه

IMG13144747

 مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه و حومه گفت: بنابر آمارهای میدانی به صورت میانگین ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه پس از افزایش نرخ بنزین، حدود ۱۵درصد افزایش مسافر داشته است.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، سجاد سلیمانی در خصوص سیستم گرمایشی و سرمایشی اظهار داشت: از آنجایی که شروع حرکت اتوبوس ها از پایانه های یک و دو است، قبل از حرکت اتوبوسها سیستم گرمایشی و سرمایشی آنها متناسب با فصل در ابتدا و طی مسیرهای منتهی به خطوط بررسی می شود.
وی افزود: در این راستا با رانندگانی که نسبت به روشن کردن سیستم های گرمایشی و سرمایشی مطابق فصل اقدام نکنند، به طور جدی برخورد خواهد شد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه و حومه خاطرنشان کرد: همشهریان نیز هر گونه پیشنهاد، انتقاد و تخلف را از طریق شماره های ۱۳۳و  ۳۸۲۳۴۴۸۶ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم به عمل آید.
سلیمانی درباره تغییر شمار مسافران در پی افزایش نرخ بنزین، گفت: افزایش هزینه بنزین علاوه بر اینکه باعث کاهش مسافربرهای شخصی غیرمجاز در سطح شهر شده بنا بر آمارهای میدانی به صورت میانگین ناوگان اتوبوسرانی حدود ۱۵درصد با افزایش مسافر مواجهه شده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه و حومه خاطرنشان کرد: افزایش هزینه سوخت شامل ناوگان دیزلی گازوئیل سوز نبوده بنابراین هیچ گونه افزایش هزینه بها در کرایه اتوبوسها نخواهیم داشت.
سلیمانی با بیان اینکه سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه دارای ۲۲۰ دستگاه اتوبوس است، گفت: با وجود اینکه مالکیت اتوبوس ها به بخش خصوصی واگذار شده و این سازمان حوزه نظارت را برعهده دارد اما بارها تلاش شده شرکتهای حمل و نقل درون شهری از طریق جذب سرمایه گذار یا وام های کم بهره را تقویت شوند و بتوانند اتوبوس های فرسوده را از ناوگان خارج کنند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه و حومه با تاکید بر اینکه این پیگیری تا حصول نتیجه کماکان ادامه خواهد داشت، بیان کرد: همچنین مالکین اتوبوس های درون شهری موظف هستند در راستای کنترل آلودگی، جهت تردد در شهر نسبت به انجام معاینه فنی اقدام کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 34 = 38