انتقاد مدیر کل ورزش و جوانان استان از عملکرد هیات فوتبال کرمانشاه

1399031510333527920538324
مشروح خبر

برنامه « با ورزش» شبکه زاگرس کرمانشاه که به طور زنده پخش شد یک ویژگی مهم نسبت به برنامه های پیشین داشت و آن حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان به عنوان مهمان این برنامه بودکه تاکنون بی سابقه بوده است. البته در برنامه های گذشته شاهد حضور معاونین این اداره کل بودیم ولی هیچگاه مدیر کل به دلایلی حضور نیافته است. موضوع در این برنامه بیشتر درخصوص فوتبال استان بود.
صابر رحیمی به پرسش های مجریان برنامه ( امیر دولتشاهی و اردشیر صید احمدی) پاسخ داد. ضمن اینکه در این برنامه با استاندار کرمانشاه نیز صحبت شده بود که در دو بخش پخش گردید...
اما در این برنامه چه گذشت؟
ابتدا گفتگوی امیر دولتشاهی با مهندس بازوند استاندار کرمانشاه پخش شد مهندس بازوند در خصوص تسهیلات ویژه به باشگاه داران ورزشی به خصوص باشگاه های بدنسازی مطالبی بیان داشت و گفت: باشگاه داران در این ایام کرونایی متضرر شدند که وظیفه خود دانستیم به آنها کمک نماییم.
مهندس بازوند در بخش دوم صبحت های خود به آخرین وضعیت ورزش استان اشاره کرد و در این خصوص گفت: یکی از شاخص های هر استان حضورتیم ها در لیگ های کشوری است اگر شما استان های مرکزی- اصفهان و ... را ببینید بخش خصوصی حضور خوبی دارد و اقدام به تشکیل تیم های ورزشی نموده است و دولت بایستی زیر ساخت ها را فراهم کند.
وی گفت: سال گذشته به تیم هندبال برای حضور مقتدرانه در لیگ برتر کمک کردیم اما امسال به دلیل بیماری منحوس کرونا امکان این مساعدت کمتر بود اما سال آینده به این تیم کمک خواهیم کرد. درفوتبال قصد داشتیم امتیاز یک تیم دست اولی را به کرمانشاه بیاوریم و حاضر به پرداخت 6 میلیارد تومان بودیم ولی آنها خواهان 9 میلیارد تومان بودند که برای استان ممکن نبود.
بازوند با اشاره به هزینه 700 میلیارد تومانی ورزشگاه 15 هزار نفری گفت: متاسفانه با وجود صرف این هزینه فاقد تیم فوتبال می باشیم و این ورزشگاه مورد استفاده قرار نمی گیرد.
وی خطاب به مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: برنامه باورزش شبکه زاگرس یک فرصت خوب برای مدیران ورزشی استان است که از این طریق به انعکاس عملکرد برنامه های خود بپردازند. بنده وقتی درگیر زلزله وسیل بودیم هر روز به طور زنده برنامه ها و عملکرد را به اطلاع همشهریان عزیز می رساندم.
در ادامه برنامه صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز طی سخنانی به وضعیت ورزش استان پرداخت و گفت: کارم را در این اداره کل با شعار همدلی با مسوولین استان آغاز کردم و خوشبختانه آقای مهندس بازوند با دیدگاه خوبی که راجب دارند ورزش از ما جلوتر هستند.
وی گفت: از اعتبارات ماده دوازده، 255 پروژه را خوب شروع کردیم و اکنون بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، آکادمی پزشکی ورزشی استان، بزرگترین خانه جوان، که در کشور بی نظیر است از جمله این پروژه هاست. مجمع خیرین ورزش را با حمایت استاندار تشکیل دادیم که برای نخستین بار این اتفاق ورزشی دراستان رخ داده است.
احداث 15 زمین چمن مصنوعی در مناطق فقیر و محروم داشتیم که تا به حال بی سابقه بوده است. در استادیوم آزادی پس از نیم قرن اماکنی احداث گردید که کارهای نشد را ممکن ساختیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان در ادامه اظهار داشت: من هیچوقت نگفتم ما بلکه گفته ام همه، این موفقیت ها حاصل همراهی همکارانم در این اداره کل و مساعدت مسوولین استان می باشد.
وی در خصوص احداث پیست سوارکاری، مینی گلف، زمین اسکواش و اسکیت نیز مطالبی را بیان داشت و از شهرداری کرمانشاه نیز برای همکاری با مجموعه ورزشی استان تقدیر و تشکر نمود.
رحیمی سپس به مقوله فوتبال پرداخت و تصریح کرد: از عملکرد هیات فوتبال راضی نیستم اما این رشته با رشته های دیگر تفاوت دارد. برای برگزاری هر چه بهتر مجمع انتخابات هیات فوتبال استان ورود پیدا کرده ایم و دنبال این هستیم که حق به حقدار برسد البته ما در این مجمع و هیچ مجمع انتخاباتی دیگری دخالتی نداشته و مهندسی نمی کنیم. و امیدواریم این مجمع با بهترین کیفیت برگزار شود و شاهد انتخاب یک فرد اصلح و شایسته برای فوتبال استان باشیم .
صابر رحیمی در پایان گفت: انشاء ا... 10 تا 12 رشته ورزشی توسط یک خیّر مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + یازده =

32 + = 36