انجام 10 هزار ویزیت «خیریه» در مناطق زلزله زده کرمانشاه

مشروح خبر

مسئول هماهنگی تیم‌های بنیاد خیریه نورآوران سلامت از انجام 10 هزار ویزیت خیریه چشم پزشکی و دندانپزشکی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا ، دانیال فقیهی با اشاره به حضور تیم‌های بنیاد خیریه نورآوران سلامت در مناطق زلزله زده از دی ماه سال گذشته، گفت: بعد از زلزله آبان سال گذشته کرمانشاه، دو تیم چشم پزشکی و دندانپزشکی به مناطق زلزله زده اعزام شدند.
وی افزود: این تیم‌ها از 20 دی ماه در سرپل ذهاب مستقر شده و تا 25 اردیبهشت ماه امسال حضورشان ادامه پیدا خواهد کرد و کادر درمانی آنها شامل یک چشم پزشک، یک متخصص اپتومتریست و دو دندانپزشک است.
فقیهی از انجام هفت هزار ویزیت چشم پزشکی طی مدت حضور این تیم‌ها در مناطق زلزله زده خبر داد و افزود: همچنین در این مدت 250 عمل جراحی چشم انجام شده است و سه هزار مورد تجویز عینک داشته ایم که رایگان توزیع شده است.
مسئول هماهنگی تیم‌های خیریه بنیاد خیریه نورآوران سلامت افزود: تیم دندانپزشکی نیز تاکنون سه هزار ویزیت انجام داده است.
فقیهی با اشاره به شروع کار بنیاد خیریه نورآوران سلامت از سال 1389، گفت: این بنیاد در طول سال به مناطق محروم سفر کرده و خدمات درمانی را بصورت رایگان ارائه می‌دهد.
وی افزود: بعد از زلزله کرمانشاه تمرکز تیم‌ها در مناطق زلزله زده بوده که با اتمام کار تیم ها در سرپل ذهاب، دو تیم حاضر به شهرستان ثلاث باباجانی اعزام خواهند شد.
فقیهی تاکید کرد: حضور تیم‌های خیریه بنیاد نورآوران سلامت در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه تا مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهارده =

17 + = 20