انهدام باند سارقان زورگير وقاپ زن

مشروح خبر

رئيس پليس آگاهي استان از انهدام باندسارقان زورگير و قاپ زن در شهر کرمانشاه و كشف 24 فقره سرقت توسط کاراگاهان این پلیس خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا امیری» اظهار داشت: به دنبال وقوع چنیدن فقره سرقت و قاپ زنی در سطح شهر کرمانشاه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
ادامه داد: پس از انجام کارهای تحقیقاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، در نهایت یکی از سارقان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، نسبت به دستگیری وی در مخفیگاهش اقدام شد.سرهنگ امیری خاطرنشان کرد: وی در بازجویی ها با اینکه ابتدا منکر انجام هرگونه جرمی بود اما در نهایت به 21 فقره قاپ زنی، 2 فقره سرقت گوشی و یک فقره سرقت از منزل اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه افزود: این متهم در ادامه بازجویی ها عنوان کرد که سرقت ها را با همدستی 3 نفر دیگر انجام داده است، از همین رو دستگیری همدستان وی نیز در دستور کار قرار گرفت.
وی گفت: با شناسایی سایر افراد مرتبط با وقوع این سرقت ها، مخفیگاه آن ها شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، نسبت به دستگیری آن ها اقدام شد که پس از انتقال به پلیس آگاهی و مواجه با سردسته باند، به جرم خود اعتراف کردند. سرهنگ امیری در پایان با اشاره به شناسایی مال باختگان، از معرفی سارقان به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =

+ 36 = 37