انهدام 2 باند بزرگ «موادمخدر» در کرمانشاه کشف 74 کیلو «تریاک» و «حشیش »

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمانشاه از شناسایی و انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه و دستگیری چهار نفر از اعضای این باندها خبر داد.
به گزارش باختر وبه نقل از ایسنا، سرهنگ علیرضا دلیری
اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر اینکه دو باند تهیه
و توزیع مواد مخدر قصد انتقال دو محموله مواد مخدر به داخل استان را دارند، شناسایی و دستگیری آن‌ها در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پس از کمین در محل تردد قاچاقچیان مواد مخدر، موفق به ردیابی و شناسایی خودروهای آنان در ورودی شهر کرمانشاه شده و در عملیاتی ضربتی نسبت به توقیف آن ها اقدام و چهار نفر را نیز دستگیر کردند.
دلیری خاطرنشان کرد: با انتقال این خودروها به ستاد پلیس مبارزه با مواد مخدر و بازرسی آن‌ها، 74 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمانشاه یادآوری کرد: تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط با این دو باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر همچنان ادامه دارد.
وی در ادامه اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون (اول فروردین تا اول آذر) بیش از 1280 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد رشد داشته است.
دلیری یادآور شد: در همین مدت 20 باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و 125 مغازه، منزل و محل تهیه و مصرف مواد نیز با همکاری دستگاه قضائی پلمب شده است.
این مقام انتظامی همچنین با بیان اینکه از ابتدای
سال جاری تاکنون بیش از چهار هزار نفر در رابطه با بحث
موادمخدر دستگیر شده اند، گفت: 2600 نفر از این افراد خرده فروش مواد هستند.
وی در پایان از اجرای طرح پوشش مدارس و مراکز علمی نیز خبر داد و گفت: در این طرح ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با حکم قضائی به صورت سرزده از مغازه ها و منازل مشکوک در اطراف مدارس و دانشگاه ها
بازدید کرده و نسبت به برخورد با تهیه و توزیع مواد مخدر
اقدام می کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 + = 56