اولین بُرد کرمانشاه در رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال

154019_428
مشروح خبر

تیم خانه بسکتبال کرمانشاه در سومین دیدار خود در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور- منطقه شمال(گروه الف)- برابر تیم البرز قزوین به یک برد شیرین دست پیدا کرد.

کرم احمدیان سرمربی تیم خانه بسکتبال کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به شکست های تیمش در دو دیدار گذشته، اظهارکرد: در دیدارهای قبل، تیم جوان ما به واسطه کم تجربگی، ترس و استرس زیادی داشتند و همین عامل باعث شد تا نتوانند به پیروزی دست پیدا کنند.

وی تاکید کرد: البته دو تیم قبلی یعنی تیم های اسدآباد و کردستان که بازی را برابر آنها واگذار کردیم، از تیم های ریشه دار و قوی لیگ بسکتبال هستند، با این وجود بازیکنان ما در بازی دوم که برابر تیم کردستان بود عملکرد بهتری داشتند.

سرمربی تیم خانه بسکتبال کرمانشاه به پیروزی تیمش در دیدار سوم این رقابت ها اشاره کرد و گفت: پیش از برگزاری دیدار سوم که برابر تیم البرز قزوین بود، طی چند جلسه فیلم بازیهای قبلی را بازبینی کردیم و نقاط ضعف و ایراداتی که بازیکنمان داشتند را شناسایی کردیم تا در بازی سوم آنها را برطرف کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین به بازیکنان اعلام کردم که باید برای بازی سوم دیگر هیچ ترس و استرسی را  نداشته باشند، چراکه تجربه دو بازی را بدست آورده بودند.

احمدیان اضافه کرد: علیرغم اینکه بسکتبالیست های جوان ما امسال برای اولین بار در یک رقابت رسمی پا به میدان می گذاشتند، اما پس از انجام دو بازی به تدریج اعتماد به نفس کسب کردند و توانستند با شکست 67 بر  48 حریف ریشه دار و قوی قزوینی در این رقابت ها شگفتی ساز شوند.

وی خاطرنشان کرد: حضور مدیرکل ورزش وجوانان استان در سالن محل برگزاری این دیدار هم باعث قوت قلب بازیکنان شد و توانستند بسیار حرفه‌ای‌تر از دیدارهای گذشته بازی خوبی از خود به نمایش بگذارند.

رئیس هیات بسکتبال استان کرمانشاه در ادامه امسال را سال تحول در بسکتبال کرمانشاه خواند و افزود: امسال علاوه براینکه برای اولین بار از تیمی کاملا بومی و زیر 23 سال در رقابت های لیگ استفاده کردیم، سه داور کرمانشاهی هم برای اولین بار در تاریخ بسکتبال استان در رقابت های سوپرلیگ سوت خواهند زد که افتخاری برای بسکتبال کرمانشاه است.

در دیگر دیداری که روز گذشته بین دو تیم کردستان و اسدآباد برگزار شد، تیم خانه بسکتبال اسدآباد با نتیجه 88 بر 84 از سد حریف کردستانی خود گذشت.

رقابت های گروه "الف" منطقه شمال به میزبانی کرمانشاه با حضور پنج تیم خانه بسکتبال کردستان، خانه بسکتبال اسدآباد، پاس ناجا کامیاران، خانه بسکتبال کرمانشاه و البرز قزوین از یازدهم تا هفدهم دی برگزار می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =

+ 43 = 46