اولین جشنواره مجازی بازی های حرکتی کودکان استان

WhatsApp Image 2020-04-07 at 11.13.23 AM
مشروح خبر

رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، فعالیت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با جدیت در فضای مجازی پیگیری می‌شود.
به گزارش باختر، مهدی عبدالمالکی در گفتگو با ایمنا، ابراز کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، فعالیت‌های سازمان فرهنگی شهرداری نیز در فضای مجازی پیگیری می‌شود.
وی گفت: بر همین اساس، به مناسبت عید سعید فطر به پاس قدردانی از زحمات کادر درمانی و مدافعان سلامت اولین جشنواره مجازی بازی های حرکتی کودکان استان کرمانشاه با همکاری هیات ورزش های همگانی و کمیته آموزش ورزشی و فعالیت بدنی کودکان برگزار می شود.
رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی واجتماعی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: این جشنواره ویژه رده سنی 3 تا 9 سال است که مهلت ارسال فیلم های 60 ثانیه ای تا 31 اردیبهشت است.
وی ادامه داد: این مسابقه در آیتم های: پرتاب کردن 7 عدد توپ در داخل سبد از فاصله 80/1 برای گروه سنی 6 الی 9 سال و فاصله 50/1 برای گروه سنی 3 الی 5 سال و لیوان یکبار مصرف را برعکس کرده روی سر گذاشته دست ها به طرفین باز باشد، گروه سنی 3 تا 5 سال دو متر راه بروند و بدون افتادن لیوان و گروه سنی 6 تا 9 سال چهار متر راه بروند بدون افتادن لیوان، برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه نتیجه مسابقه روز 5 خرداد اعلام می شود گفت: به نفرات برگزیده جوایزی اهدا می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

21 + = 30