اگر مسیر «کرمانشاه – پاوه» دو بانده شود

12673948_879
مشروح خبر

راه و توسعه و گسترش آن رگ حیاتی منطقه استان و کشور محسوب می شود و امروز توسعه و ساماندهی آن یکی از ضرورت ها محسوب می گردد و در بهبود گردشگری نقش مهم و اساسی دارد و همچنین ضریب سلامت جان مسافران را در مسیر مسافرت بیشتر می سازد.
پاوه و مسیر اورامانات از کرمانشاه از مطالبه های قدیمی کرمانشاهیان بوده و هست، زیرا با توجه به اشتیاق مسافران و گردشگران به مناطق بکر، زیبا و منحصر بفرد اورامانات این مهم بیشتر مورد توجه مردم قرار می گیرد که مسیر کرمانشاه به پاوه ، نوسود ، نودشه می باید توسعه یابد. متاسفانه تا امروز بجز مواردی جزیی این مسیر ساماندهی نشده و توسعه نیافته بود و امروز با عنایت به ثبت جهانی اورامانات ضرورت ساخت آن و دوبانده شدنش بیشتر رخ می نمایاند .
خوشبختانه اخیرا مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی باند دوم محور پاوه خبر داده است که بی شک مخابره این خبر موجب خوشحالی مردم غرب کشور به خصوص اهالی اورامانات و کرمانشاه شده است .
مسعود شریفی با اعلام اینکه مسیر این طرح ( باند دوم محور کرمانشاه - پاوه ) به طول 110 کیلومتر از سه راهی قزانچی در شمال غربی کرمانشاه آغاز می شود گفت : این مسیر در ادامه پس از عبور از دروازه اورامانات در روانسر و سه راهی بیاشوش به پاوه ختم می شود.
وی همچنین افزود: در ادامه کار تعریض محور پاوه به سمت نوسود به طول 34 کیلومتر انجام خواهد شد .
خبر امیدوار کننده است و امید می رود با تصویب اعتبارات آن شاهد فاز اجرایی این طرح اساسی و مهم باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =

+ 67 = 73