بازدید مدیر کل دیوان محاسبات از اقدامات سازمان جهاد کشاورزی در مناطق زلزله زده

مشروح خبر

مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمانشاه به همراه دکتر شهبازی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از مدیران این بخش، از اقدامات سازمان جهاد کشاورزی استان در شهرستان سرپل ذهاب بازدید کردند.

به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه، دکتر شهبازی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در حاشیه بازدید از خسارتهای زلزله به کانالهای آبرسانی منطقه پیران که با حضور مهندس علمدار مدیرکل دیوان محاسبات استان انجام شد گفت: آبرسانی به ۴۰۰هکتار از باغات منطقه پیران که در اثر زلزله کانالهای آبرسانی آن تخریب شده بود انجام گرفته است.
دکتر شهبازی تصریح کرد: یکی از بخش‌هایی که در اثر زلزله اخیر بیشترین آسیب را دید، بخش آب و خاک بود که خوشبختانه تاکنون اقدامات مناسبی برای جبران این خسارت انجام شده است.
وی افزود: در همین مدت ایستگاههای پمپاژ آب به اراضی قراویز و قره بلاغ که ۱۶۰هکتار باغ و زراعت را آبرسانی میکند به بهره برداری رسید.
شهبازی خاطرنشان کرد: در منطقه پیران ۱۵ کیلومتر از کانالهای آب کشاورزی، شامل 5 رشته کانال تخریب شده بود که با تمام امکانات و در زمانی کوتاه احیا شدند.شهبازی تصریح کرد: در احیای مابقی کانالهای آبرسانی نیازمند اعتبارات هستیم.
گفتنی است مدیرکل دیوان محاسبات استان ضمن بازدید از اقدامات سازمان جهاد کشاورزی در حوزه آبرسانی به باغات پیران، از ایستگاه پمپاژ قراویز و قره بلاغ و پروژه 1100 هکتاری اراضی تنگ حمام بازدید کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =

3 + 7 =