بازگشت ممنوعیت ورود و خروج به آرامستانهای کرمانشاه / امسال هیچ برنامه ای برای پنجشنبه غریبان و جمعه آخرسال نداریم

3285669
مشروح خبر

به گزارش باختر، حجت الاسلام والمسلمین احمد شیرین سخن، رییس سازمان آرامستانهای کرمانشاه گفت: با توجه به آغاز موج جدید شیوع ویروس کرونا و تصمیم گیری صورت گرفته در پنجاه و دومین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست استاندار مقرر گردید از تاریخ 6/12/1399 کلیه درب های ورودی سازمان آرامستانهای شهرداری کرمانشاه تا اطلاع ثانونی بسته شود.
وی ادامه داد: این محدودیت شامل روزهای خاص پایان سال (پنجشنبه های غریبان و آخرسال) نیز می شود. رییس سازمان آرامستانهای کرمانشاه گفت: ضمنا در همین مصوبه از شهروندان درخواست شده است که از اجتماع و ازدحام در مراسم تشییع جنازه خوداری نموده و حداکثر حضور 10 نفر از بستگان جهت خاکسپاری اعلام شده است.
وی تاکید کرد: خواهشمند است شهروندان محترم از آوردن خودروهای سواری به محدوده آرامستان خودداری نموده و معدود افرادی که همراه متوفی وارد محوطه می شوند نسبت به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقدام نمایند، تا انشاا... هر چه سریع تر شاهد کاهش و از بین رفتن این ویروس منحوس باشیم.
شیرین سخن خاطرنشان کرد: همچنین در مصوبات ۲۴‌گانه ستاد استانی مدیریت کرونا در خصوص فعالیت آرامستان‌ها از تمام ادارات متولی خواسته شده، از برگزاری مراسم پنجشنبه و جمعه آخر سال جلوگیری به عمل آید.
همچنین در قالب این مصوبه ستاد استانی مدیریت کرونا آمده است: با توجه به شرایط بیماری کووید۱۹ با استفاده از ظرفیت تمام ادارات متولی به ویژه اطلاع‌رسانی گسترده از طریق صدا و سیما از برگزاری مراسم پنجشنبه و جمعه آخر سال جلوگیری به عمل آید.
1-مسدود کردن تمام درب‌های ورودی و خروجی
2- جلوگیری از ازدحام و تجمع جمعیت درتشییع جنازه میت و برگزاری مراسم سوگواری
3- حضور حداکثر ده نفر از بستگان جهت خاکسپاری
4- اتخاذ تدابیر لازم جهت الزام همراهان متوفی به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی
از دیگر مصوبات ستاد استانی مدیریت کرونا در حوزه سازمان آرامستانها
می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =

1 + 3 =