بانوي كرمانشاهي، سهميه پارالمپيك 2020 توكيو را گرفت

2208840

شهلا بهروزی راد:
می دانستم روزی در قایقرانی تاریخ ساز می شوم

بانوي قایقران کرمانشاهی با کسب رتبه سوم جهان و مدال برنز ، نخستین سهمیه ورزش کرمانشاه را در پارالمپیک 2020 توكيو کسب کرد.
به گزارش باختر، مسابقات آب‌های آرام و پاراکانو قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک به پايان رسيد و شهلا بهروزي راد ملي پوش شهرمان با موفقيت توانست سهميه المپيك 2020 توكيو را كسب كند.
وي در مرحله نیمه‌نهایی KL۳ بانوان، با ثبت رکورد ۴۸.۱۰ اول شد و به فینال مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا کرد و در در فینال A ۲۰۰ متر کلاس KL۳ نيز باثبت  زمان ۴۸ ثانیه و ۹۶ صدم‌ثانیه به مقام سوم و مدال برنز رسید و سهمیه پارالمپیک را کسب کرد.
بهروزی راد در گفتگویي اظهار کرد: خیلی خوشحالم اولین ورزشکار کرمانشاهی هستم که سهمیه پارالمپیک را کسب کردم و این برایم خیلی لذت بخش است، كه توانستم توانایی قایقرانی ایران را نشان دهم.
وي افزود: قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان هم هم گفته بودم سعي مي كنم بهترین عملکردم را ارائه نمايم و خوشحالم كه توانستم تاریخ ساز شوم.
بهروزي راد با بیان اینکه، تمام ذهن خود را درگير موفقیت در رقابت های پارالمپیک کرده است، اضافه كرد : من یک ورزشکار حرفه ای هستم و ازهم اكنون به فکر پارالمپیک خواهم بود؛ البته از مسئولین کرمانشاه نيز انتظار دارم که شرایط را برای تمریناتم مهیا نمايند، قطعاً اگر در آرامش باشم ، کسب مدال در پارالمپیک دور از دسترس نیست.
گفتنی است بر اساس برنامه قبلی، کاروان تیم ایران بامداد فردا (سه شنبه ) وارد ایران خواهند شد، اما فدراسیون جهانی با ارسال نامه ای به فدراسیون کشورمان از شهلا بهروزی راد برای حضور در مسابقات شبه المپیک که حدود دو هفته دیگر در توکیو برگزار می گردد دعوت به عمل آورده است، بنابراین احتمال می رود بهروزی راد به ایران برنگردد و برای حضور در این مسابقات مستقیم به ژاپن اعزام شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 42 = 45