باید با زمین‌خوارهای دانه‌درشت ‌ قاطعانه برخورد شود

فرماندار کرمانشاه گفت: نباید بگذاریم متخلفان از ماجرای فوت پیرزنِ آلونک‌نشین در کرمانشاه برای زمین خواری‌های بزرگ سوء‌استفاده کنند.
به گزارش باختر ، فضل‌الله رنجبر در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ماجرای فوت پیرزنِ آلونک‌نشین کرمانشاهی در پی تخریب محل سکونتش توسط ماموران اجراییات شهرداری، گفت: نباید بگذاریم زمین خواران دانه درشت از فوت این پیرزن برای زمین خواری‌های بزرگ سوء‌استفاده کنند.
رنجبر با تاکید بر جدی بودن در برخورد با زمین خواران، تصریح کرد: باید با دانه‌درشت‌های زمین‌خوار قاطعانه برخورد شود.
فرماندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سال 1398 تاکنون بالغ بر 800 فقره برخورد با ساخت‌وسازهای غیر مجاز را صرفا در شهر کرمانشاه داشته‌ایم، گفت: بیشترین ساخت‌وسازهای غیرمجاز را در حاشیه شهر می بینیم.
وی اضافه کرد: بیشترین ساخت ‌وسازهای غیرمجاز در شهر کرمانشاه در مناطقی مثل انتهای کیهانشهر، کهریز الهیه، کهریز پل کهنه، کرناچی و شهرک صادقیه به چشم می‌خورد.
رنجبر سپس با ابراز تاسف از فوت پیرزن حاشیه نشین، گفت: از روز اولی که ماجرای فوت این پیرزن اتفاق افتاد شخصا پیگیر بودم و گزارشات را هم به مراجع ذیصلاح فرستادم.
رنجبر با تاکید بر اینکه این روش برخورد با زمین خواری و تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز به هیچ عنوان قابل قبول نیست و باید کار با رعایت اصول اخلاقی پیش برود، ادامه داد: با توجه به ورود دادستان و مقامات قضایی در ماجرای فوت پیرزن آلونک‌نشین قطعا با فرد یا افراد خاطی برخورد قاطع قانونی خواهد شد.
وی سپس با اشاره به ضرورت ارجاع حاشیه‌نشینان مستضعف به نهادهای حمایتی در موارد برخورد با زمین خواری، گفت: باید گروه های نیازمند برای حمایت به نهادهای حمایتی معرفی شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 15 = 20