با تهدیدکنندگان سلامت مردم برخورد می‌کنیم

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: در شرایط کرونایی فعلی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، برخورد می‌کنیم.

شهرام کرمی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به تشدید وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان، اظهار کرد: دستگاه قضایی کرمانشاه در این شرایط از تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا برای حفظ سلامت شهروندان حمایت‌ کاملی را خواهد داشت.

وی تصریح کرد: اگر این ستاد برای برخورد با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، تصمیمی و یا جریمه ای در نظر بگیرد، از آن حمایت می‌کنیم و ورود خواهیم داشت.

دادستان کرمانشاه گفت: همچنین طبق ماده 688 قانون مجازات اسلامی با افرادی که با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی سلامت مردم را به خطر بیندازند، برخورد خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: براساس این قانون، چنین افرادی مشمول جرم تهدید علیه بهداشت عمومی و سلامت جامعه می‌شوند، لذا دستگاه قضایی با آنها برخورد خواهد داشت.

کرمی در ادامه با بیان اینکه از دستگاه‌های مختلف اجرایی استان می‌خواهیم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا در حوزه خود دقت و نظارت بیشتری داشته باشند، اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی نیز در این زمینه بار سنگینی بر دوش دارند و انتظار داریم از ارائه خدمت به مسافرین بدون ماسک خودداری کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 10 = 17