با 10 هزار تومان «نیازمندان» را اطعام کنید

بستهکالا

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از مردم خواست، با شرکت در طرح سفره های اطعام 10 هزار تومانی، مددجویان نیازمند را در ماه مبارک رمضان اطعام کنند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، حسین خدرویسی، با اشاره به برپایی کمپین سفره های اطعام 10 هزار تومانی در ماه مبارک رمضان گفت: این طرح ویژه اطعام مددجویان کمیته امداد است. وی با دعوت از مردم و خیرین برای شرکت در این کمپین گفت: در این طرح افراد می توانند تنها با پرداخت 10 هزار تومان زمینه اطعام نیازمندان را در این ماه مبارک فراهم کنند.خدرویسی افزود: اولویت اول در این طرح برپایی سفره های اطعام جمعی است و در مرحله بعد کار توزیع غذای گرم در دستور کار قرار دارد و در مرحله آخر نیز تهیه سبد کالا برای مددجویان مدنظر است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در خصوص راه های شرکت در این طرح گفت: آسانترین راه شرکت در این طرح استفاده از سامانه #083*1*8877* است که با شماره گیری این ارقام افراد می توانند با واریز حداقل 10 هزار تومان در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.
وی افزود: همچنین افراد می توانند مبالغ کمک خود را از طریق شماره کارت بانک ملی به شماره 6037991899939627 و یا شماره حساب بانک ملی به شماره 0109390939009 به حساب کمیته امداد جهت اطعام نیازمندان واریز کنند.
خدرویسی تصریح کرد: در این طرح همچنین افراد می توانند بصورت حضوری به مراکز نیکوکاری یا ادارات کمیته امداد مراجعه داشته باشند که در این مراکز در کنار کمک نقدی، کمک های غیرنقدی مانند اقلام خوراکی هم پذیرفته می شود.
وی افزود: افراد خیری هم که نذری دارند و می خواهند غذای گرم میان نیازمندان توزیع کنند می توانند به مراکز کمیته امداد مراجعه کرده و این کار را با همکاری نیروهای امداد انجام دهند.خدرویسی جمعیت مددجویان کمیته امداد استان را بیش از 186 هزار نفر اعلام و تصریح کرد: اولویت در اطعام مددجویان با خانواده ایتام و زنان بی سرپرست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 + = 79