برخورد قضایی در انتظار تالارهای متخلف

رییس اتاق اصناف استان کرمانشاه تاکید کرد: با تالارها و سالن‌های پذیرایی که اقدام به برگزاری آیین‌های عروسی و پرجمعیت کنند برخورد قضایی خواهد شد.
به گزارش باختر، رضا سلیم ساسانی در گفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت تالارها و سالن های پذیرایی همچنان ممنوع است و تاکنون مجوز فعالیت آنها صادر نشده است.
وی افزود: در هفته های گذشته شاهد فعالیت مخفیانه برخی از تالارهای برای برگزاری آیین های عروسی و شادی با حضور جمعیت کثری از مردم‌ هستیم که کار خلاف قانون محسوب می شود.
رییس اتاق اصناف استان کرمانشاه گفت: تیم های گشت با حضور تعزیرات حکومتی، بازرسی اتاق اصناف و بازرسی سازمان صمت در استان‌ تشکیل داده ایم‌ تا این تالارهای متخلف شناسایی شوند.
سلیم ساسانی توضیح داد: در صورت شناسایی تالارهای متخلف ضمن پلمب اماکن مربوطه، شخص متخلف نیز به تعزیرات حکومتی و دستگاه قضایی معرفی‌خواهد شد.
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی ایجاد شده برای تالارها به واسطه شیوع بیماری کرونا گفت: این امکان وجود دارد که به منظور جلوگیری از خسارت اقتصادی بیشتر به تالارها مجوزهای محدودی برای فعالیت آن‌ها در کرمانشاه صادر شود.
رییس اتاق اصناف کرمانشاه یادآور شد: در صورت موافقت با بازگشایی، سالن های پذیرایی موظف هستند که با ۵۰ درصد ظرفیت فعالیت کنند و همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی را در دستور کار قرار دهند.
سلیم‌ ساسانی ادامه داد: وضعیت کرمانشاه در رابطه با شیوع بیماری کرونا قرمز و بسیار نگران کننده است از این‌رو هرگونه قصور در رابطه با رعایت مسایل بهداشتی پذیرفته شده نیست.
وی افزود: براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اصناف و بازاریان الزامی است و در صورت قصور برخورد با متخلفان انجام خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

74 + = 79