برق برای مشترکین کم مصرف رایگان شد

 

همزمان با افتتاح طرح برق امید در اول آبان ماه؛
با حضور مدیر عامل، معاونین و روسای ادارات شهرستان‌های شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه این طرح به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان داشت: این طرح براساس دستورالعمل مصوب هیأت وزیران از تاریخ یکم آبان ماه، صورتحساب برق مصرفی مشترکین کم مصرف، رایگان می شود.
مهندس امیدعلی مرآتی اهداف اجرای طرح برق امید را نهادینه کردن رابطه متقابل شرکت های برق با مشترک به منظور تحقق برنامه های مدیریت مصرف، کاهش حداقل ۱۰ درصدی مصرف برق مشترکین پرمصرف و هم افزایی مدیریت مصرف و منابع انرژی تجدید پذیر عنوان کرد.
وی خاطرنشان ساخت: دراین طرح چنانچه مشترکین خانگی درسطح استان از ابتدای مهرماه تا پایان اردیبهشت ماه، ۸۰ کیلووات ساعت و کمتر درماه برق مصرف نمایند صورتحساب آنها رایگان محاسبه می شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه درخصوص ماه های گرم سال نیز گفت: از ابتدای خردادماه تا پایان شهریورماه درشهرستان های گرمسیر استان اعم از قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب اگر مشترکین بخش خانگی ۲۰۰ کیلووات ساعت و کمتر برق مصرف نمایند، صورت حساب آنها رایگان می شود.
درسایر شهرستان ها نیز چنانچه مشترکین ۱۰۰کیلووات ساعت وکمتر درماه برق مصرف نمایند صورتحساب آن ها رایگان می شود. وی تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان به منظور اطلاع رسانی دقیق به کلیه مشترکین ازطریق پیامک لینک سایت‌های برق امید : www.bargh-omid.ir  http://ios.saapa.ir ارسال شده و مشترکین می توانند وضعیت کنونی مصرف برق خود را در گروه های کم مصرف، خوش مصرف و یا پرمصرف مشاهده نمایند. مهندس مرآتی تاکید کرد: از مشترکین محترم تقاضا داریم با استفاده از وسایل کم مصرف و عدم استفاده از وسایل پرمصرف غیر ضروری نسبت به کاهش مصرف برق خود اقدام نمایند که بتوانند از تخفیفات برق امید برخوردار شوند. در منطقه «کلاشی» شهرستان جوانرود انجام شد:
عملیات جهادی تعمیرات شبکه شرکت  توزیع نیروی‌برق استان کرمانشاه در محور اورامانات عملیات تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به طول ۷۰ کیلومتر، در محور اورامانات بر روی فیدر روستای «کلاشی» شهرستان جوانرود انجام شد.
به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت، هدف از برگزاری این عملیات را افزایش بهره وری و پایداری شبکه برق، کاهش خاموشی و انرژی توزیع نشده در فیدرهای بحرانی، ارتقاء سطح کمی و کیفی پرسنل در مواقع بحران و استاندارد سازی شبکه عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق  استان کرمانشاه گفت: این عملیات با همکاری ۴ شهرستان جوانرود،پاوه، ثلاث باباجانی و روانسر و باحضور ۴۵ نفر از پرسنل عملیاتی، بر روی فیدر روستای «کلاشی» به طول ۷۰کیلومتر انجام شد.
وی خاطر نشان ساخت: این فیدر در مناطق صعب العبور و کوهستانی و در مسیر  شیب های تند منطقه قرار گرفته و جزو فیدرهای حساس با طول خط بالغ بر ۱۰۰ کیلومتر به شمار می آید .
مهندس مرآتی افزود: شبکه‌های توزیع استان مربوط به سنوات گذشته است و بخش هایی از آن فرسوده است که نیاز  است به صورت مداوم برنامه پیشگیری و تعمیرات را برای آنها به اجرا درآوریم تا در فصل گرم سال و بحران‌های طبیعی بتوانیم برق پایدار و مطمئن را به مشترکین ارائه دهیم.
وی بیان داشت: در عملیات امروز بخشی از شبکه اصلاح می شود، تیرها و بخش هایی از تاسیسات و تجهیزات تعویض می شود که این موضوع در کاهش تلفات نقش بسزایی دارد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه خاطر نشان ساخت: در سایر محورهای استان نیز تا زمانی که از لحاظ جوی فرصت کار داشته باشیم این عملیات انجام می شود تا در زمستان و فصل پیک مصرف برق، بدون هیچ مشکلی به خدمات رسانی به مشترکین ارجمند استان ادامه دهیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 83 = 90