برگزاری نمایشگاه تولید‌؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در کرمانشاه

3599357
مشروح خبر

نمایشگاه تولید‌؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق شعار سال، امسال در کرمانشاه برگزار می شود.

رضا سلیم ساسانی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در این راستا افزود:
نامگذاری سال ها در نخستین روز از آغاز هر سال از سوی مقام معظم رهبري (مدظله‌العالی) نشان از درایت و احاطه کامل معظم له به همه مسائل کشور است؛که موجب می شود تمرکز نیروهای حاکمیت و مردمی بر حول یک محور واحد قرار بگیرد و کاستی ها جبران شود و نقاط قوت تقویت گردد.

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه ادامه داد: نمایشگاه بین المللی کرمانشاه این افتخار را دارد که : در سنوات گذشته اولین استانی بوده است که دو نمایشگاه تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی رادر کارنامه خود ثبت کرده است، امسال نیز با همکاری اتاق اصناف و اتاق بازرگانی کرمانشاه این افتخار را دارد که دوباره به عنوان نخستین استانی باشد که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق شعار سال نمایشگاه تولید‌؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها را برگزار نماید.

ساسانی گفت: با توجه به اینکه اکنون دشمن برای ما یک جنگ اقتصادی به راه انداخته است قطعا تولید و حمایت از تولید داخلی کلید حل مشکلات اقتصادی امروز و غلبه بر دشمنان است.

وی افزود: حضور شرکت ها و واحدهای تولیدی استان از جمله ( خودرو سازی، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، پوشاک، وسایل بهداشتی و... ) و حضور شرکت های دانش بنیان و حضور تولید کنندگان در زمینه (اقلام مبارزه با کرونا و فر آورده های سلامت محور) حضور بانوان کار آفرین و تولیدات آنها از مهم ترین و اصلی ترین برنامه ها و اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است. ونیز تشکیل کار گروه‌هایی با حضور بسیج مهندسین کشاورزی جهت تبادل نظر وتبادل اطلاعات لازم و مهم با کشاورزان پیشرو استان و تولید کنندگان محصولات باغی، دامی و کشاورزی و انجام مشاوره های لازم در خصوص روش های نوین کاشت، داشت و برداشت.

ساسانی همچنین ادامه داد : از دیگر برنامه‌های کاربردی این نمایشگاه ایجاد میز خدمت جهادی، به یاد الگوی تمام عیار خدمتگزاری وخدمت رسانی، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای دیدار چهره به چهره مسوولان، مدیران کل ادارات استان و مدیران عامل بانک ها با مردم، تولید کنندگان و کار آفرینان استان در جهت همفکری تعامل و رفع موانع تولید و مانع زدایی ها است.

ساسانی در پایان ابراز امیدواری کرد که به یاری خداوند و سفارش ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همدلی مردم و مسئولان امسال نیز بتوانیم گامی در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی استان کرمانشاه بر داریم.

استانداری کرمانشاه، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، سازمان صمت و خانه صنعت، نمایشگاه تولید‌؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها را در نمایشگاه بین المللی کرمانشاه برگزار می‌کنند .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 11 =

3 + 7 =