بسیجیان برای خلق حماسه‌های بزرگ تربیت شده‌اند

2392582
مشروح خبر

2392582

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: تا زمانی که تفکر بسیجی پابرجا است، همه توطئه‌های دشمنان را نابود خواهیم کرد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا،سردار بهمن ریحانی در تجمع بزرگ بسیجیان کرمانشاه که (پنجم آذر) در سالن ورزشی امام خمینی(ره) برگزار شد، با گرامیداشت روز و هفته بسیج، اظهار کرد: امام خمینی(ره) با تشکیل بسیج شجره طیبه‌ای را غرس و مقام معظم رهبری هم آن را آبیاری کرد که بر اساس این تفکر کشور و نظام تا همیشه در برابر توطئه چینی دشمنان بیمه شده است.
ریحانی بسیجیان را مایه عزت، سربلندی، تداوم و بقای نظام عنوان و اظهار کرد :تا زمانی که بر اساس تفکر بسیجی عمل کنیم، سر بلندیم و همه توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام را خنثی خواهیم کرد.
ریحانی با تاکید بر اینکه تا بسیج و بسیجیان هستند این نظام بیمه است، گفت: تا زمانی که تفکر بسیجی پابرجا است، همه توطئه های دشمنان را نابود خواهیم کرد.فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه بسیج و بسیجیان برای خلق حماسه های بزرگ تربیت شده‌اند، تاکید کرد: امام خمینی(ره) بسیج و بسیجیان را نه فقط در طراز انقلاب اسلامی، بلکه در طراز جهانی دیده است.
ریحانی اضافه کرد: امروز تفکر بسیج در اقصی نقاط جهان از خاورمیانه تا شمال آفریقا  و آمریکای لاتین و سایر نقاط دنیا فراگیر شده است.
ریحانی در ادامه به حوادث روزهای گذشته که در پی اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش قیمت بنزین رخ داد اشاره کرد و افزود: فتنه ای بزرگ از سوی  دشمنان اسلام و انقلاب برای ضربه زدن به نظام اسلامی تدارک دیده شده بود که بر اساس آن دشمنان خارجی، سلطنت طلب‌ها و منافقین و ضد انقلاب برای سست کردن پایه های نظام با هم متحد شده بودند، اما مردم بصیر ایران اسلامی با هوشیاری به کمک نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی آمدند و ۴۸ ساعته طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − سه =

3 + 5 =