بهره‌برداری از دو فضای جدید فرهنگی در کرمانشاه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از افتتاح و اضافه شدن دو فضای فرهنگی جدید در این شهر در تیرماه امسال خبر داد.
به گزارش باختر، مهدی عبدالمالکی در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: در راستای جبران کمبود فضاهای فرهنگی، اجتماعی و هنری در کرمانشاه و جهت ارتقای تعاملات اجتماعی مردم، دو فضای جدید با رویکرد تخصصی خانواده و توانمندسازی بانوان به فضای فرهنگی مدیریت شهری افزوده می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: بر کسی پوشیده نیست برای فرهنگ سازی در مورد موضوعات مختلف اجتماعی و هر آنچه در جامعه، نمودی از فرهنگ دارد نیازمند ایجاد زیرساخت‌های اساسی هستیم که متناسب با ضروریات روز و در راستای رفع این کمبود و استفاده شهروندان از کارکردهای آنها، یک فرهنگسرای تخصصی با رویکرد خانواده در پارک فدک شهرک فرهنگیان و یک سرای محله با هدف توانمندسازی بانوان در شهرک دولت آباد به بهره برداری می‌رسد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با اشاره به کمبود اماکن فرهنگی در محلات حاشیه نشین شهر کرمانشاه گفت: براساس دغدغه شهردار کرمانشاه بر لزوم وجود اماکن فرهنگی و اجتماعی با توجه به ظرفیت‌های این مراکز در محله‌ها، سازمان فرهنگی قصد ورود جدی به رفع نیاز محلات کم برخوردار ذر این زمینه را کرده و در اولین گام سرای محله شهرک دولت آباد تحت عنوان مرکز توانمندسازی بانوان با ارائه آموزش‌های تخصصی در حوزه مشاغل خانگی افتتاح می‌شود.
وی عنوان کرد: همچنین اولین فرهنگسرای تخصصی در قالب فرهنگسرای خانواده در پارک فدک شهر کرمانشاه واقع در بلوار جنب شهرک فرهنگیان جهت تقویت فضاهای فرهنگی و ارائه خدمات در نظر گرفته شده است.
عبدالمالکی افزود: تاکنون چهار فرهنگسرای شهر، گل نرگس، استاد کزازی و کوثر برای جبران بخشی از کمبود فضاهای فرهنگی شهر کرمانشاه فعالیت داشته‌اند و با افتتاح این دو مجموعه، شش فضای فرهنگی به ارائه خدمات‌ به همشهریان می‌پردازند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 + = 75