به بهانه انتشار سه هزارمين شماره باختر/براي اعتلاي ورزش استان با شما همراهيم

13980609000789_Test_PhotoN

روزنامه امروز باختر  متفاوت تر ازشماره هاي پيشين است و اين تمايز به جهت آن است كه امروز سه هزارمين شماره از روزنامه باختر را منتشر كرديم.
سه هزارشماره باختر طي 30 سال گذشته چاپ و به دست شما خوانندگان نكته سنج رسيد.
باختر طي اين 3000 شماره عليرغم وجود مشكلات فراوان اعم از چاپ و توزيع، وضعيت نامساعد جوّي، گراني، نامهرباني برخي مسئولين و ... آماده و تقديم شما مردم خوب شد و در تمامي اين شماره ها، صفحه ورزشي باختر نيز در كنار اهالي ورزش استان بود.
از روز نخست با اين هدف كه به اعتلا و شكوفايي ورزش استان مي پردازيم، اين صفحه را چاپ و منتشر كرديم و انصافاً به گواه خود شما مخاطبين و سروران گرانقدر، در پيشرفت و ترقي و كاميابي  ورزش استان هم بسيار موثر و تأثيرگذار بوديم .
البته معتقديم اين پيشرفت ها به تنهايي و به دست فقط ما ميسر نگرديد و نقش اصلي و موثر را شما بزرگواران جامعه ورزشي ايفا كرديد.
حضورتان در آوردگاه هاي بين المللي ، جهاني و آسيايي و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران و انعكاس آن در باختر،‌عامل اصلي اين پيروزي ها بود.
نتيجه همراهي شما با باختر همين موفقيت هاست كه به آن افتخار مي كنيم و در اين سه هزار شماره ، ‌اين مهم به خوبي به چشم مي خورد و به آن مي باليم.
سرويس ورزشي باختر طي اين سال ها با وجود سختي ها و مشكلات فراوان و عدم همكاري بعضي مديران به خوبي به رسالت خود جامه عمل پوشانيد و همراه شما در ترقي و پيشرفت ورزش استان بود اما حقيقتاً اين همكاري و تعامل شما خوبان با روزنامة خودتان، بايستي بيش از پيش شود و اين باشد.
اكنون كه ورزش استان درشرايط خوبي است، نيازمند تداوم همكاري و ايجاد ارتباطات بيشتر با اهالي ورزش هستيم.
مديران ارشد نيز به خوبي طي اين 3هزارشماره اين روزنامه را مورد لطف و محبت قرارداده و از طرح ها و برنامه هاي سرويس ورزشي  باختر براي غلبه برمشكلات حمايت كردند كه در اينجا جاي تقدير و تشكر دارد.
بازهم تأكيد مي كنيم ورزش استان نيازمند حمايت و مساعدت همه جانبه جامعة ورزش است ، ما به نمايندگي از رسانه مي توانيم دراين انتخاب نقش مهمي داشته باشيم.
اعتلا و شكوفايي ورزش استان و موفقيت هاي ورزشكاران مستلزم اين حمايت ها ازسوي مسئولين اعم از استانداري ، شوراي شهر، شهرداري ، ورزش وجوانان ، رسانه ها و ... است، پس نياز است براي دستيابي به اين كاميابي ها همگي دست به دست هم داده و ورزش استان قهرمان خيز كرمانشاه را مورد توجه و حمايت خود قراردهيم.
در پايان بازهم ضمن قدرداني از شما خوانندگان عزيز و نكته سنج،  با افتخار اعلام مي كنيم كه همانند 30 سال گذشته با شما بوده و هستيم و از هيچ  كمك و حمايتي در خصوص دستيابي به آنچه  كرمانشاه شايسته آن است، دريغ نخواهيم نمود.
منتظر نظرات، انتقادات و پيشنهادات شما خوبان خواهيم بود.مارا درامتداد اين مسير تنها نگذاريد و همراهمان باشيد با ارسال اخبار،مقالات ، نظرات ، انتقادات و ....
به اميد پيشرفت و تعالي روزافزون ورزش كرمانشاه.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =