به دیدار زندانیان نروید

مدیر کل زندان‌های استان کرمانشاه با اشاره به وجود ۹ زندان در استان، گفت: 2 زندان از این تعداد به منظور اشتغال، باز و هفت زندان دیگر آن بسته است.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، منصور بیگلری در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: استان کرمانشاه به لحاظ جمعیت و معیشتی که دارد از نظر تعداد زندانیان در مقایسه با دیگر استان‌ها آمار بالایی ندارد.
وی به وجود ۹ زندان در استان اشاره و بیان کرد: ۲ زندان از این تعداد به منظور اشتغال، باز و هفت زندان دیگر آن بسته است که بیشترین آمار زندانیان مربوط به زندان مرکزی است.
مدیر کل زندان‌های استان کرمانشاه گفت: زندان هم بخشی از جامعه است بعضی ناخواسته و با جرائمی غیرعمد وارد زندان می‌شوند و برخی از زندانیان نیز عمدا مرتکب جرمی شده و تعدادی هم به ارتکاب جرم و زندانی شدن عادت کرده‌اند.
بیگلری اضافه کرد: اصلاح و تربیت و بازاجتماعی کردن زندانیان در راستای آموزش‌های مختلف دینی، مذهبی، فنی و حرفه‌ای، کارهای هنری و علمی، مشاوره و... از خدمات ما است تا زندانیان بازگشتی سعادتمندانه به جامعه داشته باشند.
وی در خصوص وضعیت زندان‌های استان به لحاظ شیوع ویروس کرونا، گفت: از همان اوایل که بحث شیوع کرونا در کشور مطرح شد، اقدامات پیشگیرانه‌ای را شروع کردیم به گونه‌ای که افراد در تمامی ورودی‌های زندان معاینه و تست می‌شوند، به حمدالله داخل زندان مبتلایی نداشتیم، البته موارد مبتلایی از بیرون داشتیم که قبل از ورود به زندان قرنطینه می‌شدند و با کسب بهبودی به داخل زندان منتقل می‌شدند.
بیگلری گفت: به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا به داخل زندان و همچنین حفظ سلامتی خانواده‌های زندانیان تا رفت‌ و آمد نداشته باشند، فعلا ملاقاتی نداریم، ولی زندانیان هر روز تلفنی می‌توانند با خانواده‌‌های خود صحبت کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

26 + = 30