بودجه «روستا» برای کلانشهری به نام « کرمانشاه»

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پایین بودن بودجه شهرستان کرمانشاه، گفت: بودجه شهرستان برای کلانشهر کرمانشاه قابل قبول نیست.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، محمد رشیدی در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه، با تاکید بر اینکه در مورد بودجه کرمانشاه انتقاد جدی دارم، گفت: بودجه شهرستان کرمانشاه در حد کلانشهر کرمانشاه و پاسخگوی نیازهای شهرستان نیست.
رشیدی با بیان اینکه افزایش بودجه شهرستان کرمانشاه را مطالبه خواهم کرد، گفت: شهرستان کرمانشاه 70 درصد جمعیت استان را در خود جای داده و نباید بودجه‌های سالیانه آن به اندازه یک شهرستان کوچک باشد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی سپس با انتقاد جدی از به حاشیه رفتن مدیران شهرستان کرمانشاه، گفت: قرار نیست چون مدیران کل در شهر کرمانشاه حضور دارند، مدیران شهرستان در میدان نباشند.
رشیدی با بیان اینکه کرمانشاه با بیش از یک میلیون نفر جمعیت نهمین شهر بزرگ کشور است، گفت: مدیران شهرستان باید با جدیت بیشتری پیگیر رفع مشکلات کرمانشاه باشند.
رشیدی ادامه داد: شرایط کنونی شرایط تحریم است و مدیرانی می توانند در این شرایط کار کنند که تلاش مضاعف داشته باشند. مدیری که بخواهد به هشت ساعت کار اکتفا کند، نمی تواند در اداره امور موفق عمل کند.
وی با تاکید بر اینکه مدیران باید پاسخگو باشند، گفت: در چهار سالی که قرار است نماینده مردم کرمانشاه باشم به دنبال حل مشکلات هستم و از مدیران مطالبه‌گری خواهم کرد.
رشیدی با تاکید بر اینکه به دنبال عزل و نصب و یا تعویض مدیران نیستم، گفت: آمده ام تا با کمک مدیران در جهت حل مشکلات مردم تلاش کنم.
وی با اشاره به ضرورت حضور رسانه‌ها به عنوان نماینده‌های مردم در جلسات، از مدیران خواست تا پاسخگوی مردم و رسانه ها باشند.
رشیدی گفت: رسانه ها پشتوانه مردم و مطالبه گر حقوق مردم هستند و نباید پشت درهای بسته بمانند، چون مردم باید در جریان امور قرار بگیرند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر ضرورت تشکیل کارگروه فرهنگی جهت توسعه فرهنگی بخش‌ها گفت: بی تعارف بگویم در کرمانشاه روی امور فرهنگی خیلی کار نشده و در این زمینه نیاز به کار جدی وجود دارد.
رشیدی در پایان اشاره ای هم به اهمیت تهیه طرح‌های توسعه ای واقع بینانه داشت و گفت: برنامه های توسعه‌ای باید عملگرا و قابل عملیاتی شدن باشند تا کارایی لازم را داشته باشند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + = 17