بی‌توجهی فدارسیون وزنه‌برداری به هیات کرمانشاه یکساله شد!

قریب یک سال است هیات وزنه برداری کرمانشاه
به دلیل تعلل فدراسیون در برگزاری مجمع انتخاباتی آن با سرپرست اداره می‌شود و در این مدت علیرغم اعلام آمادگی مسئولان ورزش استان برای برگزاری مجمع انتخابات این هیات، فدارسیون اقدامی جدی برای برگزاری این مجمع انجام نداده است.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، بهمن سال 96 بود که با نزدیک شدن به پایان دوره چهارساله ریاست بابک سلیمی در هیات وزنه برداری کرمانشاه، اقدامات اولیه برای برگزاری مجمع انتخاباتی این هیات انجام و فراخوان جهت ثبت نام کاندیداها اعلام گرديد.
در فراخوان اعلامی، بابک سلیمی تنها کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری کرمانشاه بود که برای ریاست مجدد بر هیات وزنه برداری استان ثبت نام کرد. هرچند که تک کاندیدا بودن یک مجمع از نظر قانونی مشکلی نداشت، اما فدارسیون اصرار بر فراخوان مجدد جهت برگزاری مجمع انتخاباتی این هیات داشت.
فراخوان دوم با ثبت نام چهار کاندیدا همراه شد،
اما این فراخوان هم به نتیجه‌ای نرسید و قریب به
یک سالی می‌شود که علیرغم اعلام آمادگی مکرر
مسئولان ورزش استان، فدارسیون در برگزاری مجمع انتخاباتی کرمانشاه تعلل می‌کند و طی این مدت تنها به انتصاب دو سرپرست برای هیات مهمی چون وزنه برداری، آن هم در استانی مانند کرمانشاه که
از قطب‌های این رشته محسوب می‌شود، اکتفا
کرده است.
رحيمي مديركل ورزش و جوانان استان دراين خصوص گفت : با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده مقرر شده تا این مجمع در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه با حضور چهار کاندیدا به نام هاي غلامحسین غلامی، علیرضا قهرمانی، بابک سلیمی و علیرضا گلناری ، برگزار گردد و امیدواریم این بار مشکل خاصی ایجاد نشود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =