تا زمان تصویب لایحه افزایش کرایه در شورا؛ هیچ راننده‌ای حق افزایش «کرایه» ندارد

unnamed
مشروح خبر

مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه با اشاره به ارسال لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس به شورای شهر گفت: تا زمان تصویب لایحه در شورای شهر و ابلاغ مصوبه، هیچ راننده‌ای حق افزایش کرایه را ندارد.

غلامرضا شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به افزایش سالانه کرایه تاکسی، گفت: امسال نیز پیشنهاد افزایش نرخ کرایه تاکسی بعد از بررسی های کارشناسی بسیار و با لحاظ نرخ تورم و افزایش قیمت ها به شورای شهر داده شده است.

وی افزود: در حال حاضر لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در انتظار مصوبه شوراست و به محض تصویب در شورای شهر و تایید در فرمانداری کرمانشاه، نرخ های جدید کرایه اعمال می شود.

شهبازی خاطرنشان کرد: زمان مصوبه شورای شهر مشخص نیست، اما بطور معمول افزایش نرخ های کرایه تاکسی در اردیبهشت ماه اعمال می شود و به نظر می رسد تا آن زمان این لایحه در شورا به تصویب برسد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه با بیان اینکه تا زمان اعلام رسمی نرخ های کرایه، هیچ راننده تاکسی و اتوبوسی در شهر کرمانشاه حق افزایش کرایه ها را ندارد، گفت: درصورت مشاهده تخلف برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت.

وی یادآور شد: افراد می توانند هرگونه تخلف در زمینه افزایش غیرقانونی نرخ کرایه تاکسی را از طریق سامانه 133 گزارش دهند.

شهبازی ابراز امیدواری کرد، هرچه سریعتر لایحه افزایش کرایه به تصویب برسد که کمکی برای رانندگان تاکسی و اتوبوس در این شرایط اقتصادی باشد.

این مسئول یادآور شد: در حال حاضر حدود هفت هزار تاکسی، دو هزار خودروی آژانس و حدود 90 دستگاه اتوبوس در سطح کرمانشاه فعال است که افزایش نرخ کرایه شامل تمام آنها می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =

41 + = 43