تجدید خاطرات کرمانشاهی ها با چاپ مجدد کتاب «یاد ایام»

3-3253 copy
مشروح خبر

سیدعباس کشمیری گردآورنده این کتاب از چاپ سری جدید کتاب یاد ایام با همکاری بزرگان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر، این فعال عرصه رسانه با بیان اینکه اولین جلد کتاب یاد ایام سال 1390 چاپ شد، گفت: استقبال مردم از این کتاب موجب شد چاپ جلدهای بعدی آن را هم دنبال کنم و هم اکنون نیز دنبال جمع آوری عکسهای قدیمی مرتبط با کرمانشاه برای چاپ جلد جدید کتاب هستم.
کشمیری این کار را به نوعی کمک به ماندگاری تاریخ کرمانشاه دانست و گفت: در خانه اکثر کرمانشاهیان عکس‌های از کرمانشاه قدیم وجود دارد که خاک می خورد و ثبت این تصاویر می تواند هم به ماندگاری این عکس ها و هم ماندگاری تاریخ کرمانشاه کمک کند.
وی با بیان اینکه برای جمع آوری این تصاویر به شهرهای مختلف سفر کرده، گفت: برخی از عکس ها نیز از طریق کرمانشاهیان مقیم خارج از کشور به دستم رسیده است.
وی با انتقاد از عدم حمایت مسئولین، گفت: تمام این کارها را با هزینه شخصی انجام داده ام و با وجود قول های حمایت مسئولین، تاکنون هیچ کمکی نکرده اند.
کشمیری از همه افرادی که عکس های قدیمی از شخصیتها، بزرگان و اماکن کرمانشاه قدیم دارند خواست از طریق شماره های 09183330148 و یا 09121150118 با او تماس بگیرند و یا از طریق  اینستاگرام به آدرس yadeayam.keshmiri  این عکس ها را در اختیارش قرار دهند تا در جلدهای بعدی کتاب یاد ایام چاپ شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 18 =

+ 37 = 45