سه شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها

تحلیل «باختر» از فضای انتخاباتی استان؛ پیشتازان مجلس یازدهم در کرمانشاه کدامند؟

image_pdfimage_print

201704103177876079

تحلیل ها و بررسی های میدانی روزنامه باختر حاکی از پیشتازی افراد زیر در حوزه های انتخابیه مختلف استان کرمانشاه برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.
حوزه انتخابیه کرمانشاه؛
رقابت کاندیداها در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه بیشتر از دیگر حوزه های این استان است، اما بررسی های خبرنگاران روزنامه باختر حکایت از پیشتازی ۶ نفر از میان ۶۹ نفر کاندید این حوزه انتخابیه دارد که شامل؛
ابراهیم عزیزی
عبدالرضا مصری
محمد رشیدی
جهانبخش امینی
سلمان محمدی
محمد کرمی راد
حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب؛
در این حوزه انتخابیه به دلیل انصراف دکتر فلاحت پیشه، فضای رقابت انتخاباتی از تک قطبی خارج شده و می توان گفت که کاندیداهای زیر رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر خواهند داشت.
مجتبی بخشی پور
نادر نادری
علی جلیلیان
حمیدرضا نجفی نژاد
حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین؛
در این حوزه انتخابیه نیز به دلیل عدم ورود حسن سلیمانی، (نماینده فعلی این منطقه) و با وجود حضور ۱۶ کاندیدا، رقابت اصلی بین سه کاندیداست.
علی رضایی
وحید احمدی
نورالدین فرزادی پور
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی؛
این شهرستان در حال حاضر ۱۹ کاندیدا دارد که رقابت بین آنها نیز بسیار تنگاتنگ است اما بررسی های روزنامه باختر حاکی از پیشتازی سه نفر از آنهاست.
محمدابراهیم محبی
بهرامعلی رحمتی
سید جواد حسینی کیا
حوزه انتخابیه قصرشیرین؛
در این حوزه انتخابیه نیز به دلیل عدم احراز صلاحیت نماینده فعلی و یکی از نمایندگان ادوار این منطقه، رقابت کاندیداها فضایی جدید را به خود گرفته است اما با این وجود علیرغم وجود ۱۴ کاندیدا، رقابت اصلی بین سه نفر از کاندیداهاست.
شهریار حیدری
محمدرسول محنت فر
بهرام تیموری
حوزه انتخابیه اورامانات؛
در این حوزه انتخابیه نیز به دلیل عدم احراز صلاحیت نماینده فعلی این منطقه در مجلس، رقابت انتخاباتی وارد فاز جدیدی شده است اما با وجود ۱۴ نامزد انتخاباتی، رقابت اصلی بین دو نفر از کاندیداهاست.
آرش لهونی
سید نجیب میرانی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*