تشریح جزئیات کامل آواربرداری از ساختمان متروکه خیابان فردوسی

photo_2021-02-21_10-20-07
مشروح خبر

بدینوسیله در پاسخ به انتشار خبری در خصوص ریزش منزل متروکه در خیابان شهید اشرفی اصفهانی که موجب مرگ دو نفر شد و نحوه عملیات آواربرداری، که توسط فعال رسانه ای آقای مرادی، منعکس شد توجه شما و افکار عمومی را به نکاتی جلب می کنم و البته خواهشمند است بر اساس قانون مطبوعات و حرفه ای بودن فعال رسانه استان کرمانشاه، این پاسخ را در کانال ها و نشریاتی که خبر را بازنشر نموده اند منعکس بفرمائید که پیشتر بابت آن سپاسگزاریم.
در ساعت ۸:۴۶ مورخ ۲۹ بهمن ماه یک مورد ریزش منزل مسکونی متروکه و احتمال وجود افراد زیر آوار در خیابان شهید اشرفی اصفهانی به مرکز فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه اعلام شد.
با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله ۶ دستگاه خودرو امدادی و ۲۵ نفر نیروی آتش نشان به محل اعزام و کار کاوش و بررسی از حیث وجود افراد زنده در زیر آوار شروع شد.
از همان لحظات اولیه سگ های زنده یاب و دستگاه دیجیتالی زنده یاب از جمعیت هلال احمر کرمانشاه درخواست شد که امدادگران هلال احمر پس از دقایقی در محل حادثه حاضر و کاوش افراد زنده در زیر آوار توسط سگ های زنده یاب و دستگاه زنده یاب ادامه پیدا کرد و نتیجه ای از وجود افراد زنده زیر آوار حاصل نشد.
در ادامه و با اطمینان از عدم وجود افراد زنده در زیر آوار با تثبیت محل وجود اجساد که توسط اهالی اعلام شده بود کار ایمنی سازی و تخریب پایه های متزلزل بنا که هر لحظه امکان ریزش مجدد داشت، برای ورود ایمن و بدون خطر امدادگران به محل انجام شد و اجساد دو نفر از محل تثبیت شده خارج شد.
با تشکر از فعال رسانه ای استان آقای رسول مرادی و سردبیر محترم نشریه باختر آقای هادی نوروزی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =

+ 29 = 35