تصمیم عوض شد منع «تردد شبانه» در کرمانشاه همچنان پابرجاست

157292393
مشروح خبر

استاندار کرمانشاه گفت: محدودیت تردد شبانه در تمام شهرهای کرمانشاه با وضعیت نارنجی و زرد به لحاظ شیوع ویروس کرونا همچنان تداوم دارد.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، ۱۱ شهرستان استان به لحاظ شیوع بیماری کرونا ویروس در وضعیت «زرد» و سه شهرستان هم همچنان نارنجی است.
براساس این گزارش، وضعیت رنگ‌بندی شهرستان‌های استان کرمانشاه از تاریخ ۶ دی‌ماه به شرح ذیل است:
نارنجی: پاوه، سنقر وکلیایی و کنگاور
زرد: کرمانشاه، ثلاث باباجانی، جوانرود، اسلام آبادغرب، دالاهو، روانسر، سرپل‌ذهاب، صحنه، قصرشیرین، گیلان‌غرب و هرسین
وضعیت زرد به معنای خطر متوسط است به گونه‌ایی که هوشنگ بازوند، استاندر کرمانشاه در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای استان کرمانشاه با توجه به این وضعیت از سیر کاهشی مبتلایان به کرونا در استان خبر داد.
وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته و محدودیت‌های ارائه شده خوشبختانه طی روز گذشته موارد فوتی استان با تشخیص قطعی کرونا به صفر رسید در حالی که یک ماه پیش روزانه تقریبا هر ساعت یک مورد فوتی ثبت می‌شد که این جای خوشحالی دارد.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه 11 شهرستان استان وضعیت زرد و تنها سه شهرستان استان در وضعیت نارنجی است، گفت: شهر کرمانشاه هم به لحاظ شیوع بیماری ویروس کرونا در وضعیت زرد قرار دارد.
وی وضعیت حال حاضر استان را کاملا شکننده دانست و گفت: مردم باید بدانند همه چیز بستگی به رفتار آن‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از ابتلا، دارد در صورت کوچک‌ترین سهل انگاری به وضعیت قرمز و بحران خواهیم رسید.
بازوند در خصوص محدودیت اعمال شده در شهرهای زرد و نارنجی، گفت: طبق تصمیمات گذشته تردد شبانه در شهرهای زرد آزاد بود، اما بنا بر تصمیم امروز که در ستاد کرونای استان گرفته شد این محدودیت‌ها همچنان در تمامی شهرسهای استان چه با وضعیت زرد و چه نارنجی همچنان تداوام دارد و پابرجاست.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: شهرها با وضعیت زرد هم فقط سطح شغلی چهار تعطیل خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − بیست =

9 + 1 =